Alergolog W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Wolny termin: 24 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Jedna wizyta u doktora i moja córka jest zdrowa . Corka niby miala alergie a u doktora okazalo sie ze to jednak nie alergia. Inni lekarze nie potrafili pomoc. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Słowackiego 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Fantastyczny lekarz leczę u Pani Doktor dzieci .Dzięki Niej i Jej ogromnej wiedzy można śmiało powiedzieć że nasz syn żyje zawsze i wszędzie polecam Cudowny Lekarz

Opinia dodana przez: Żaneta

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Duża wiedza, sposób podejścia do pacjenta,kompetencje budzą wielki szacunek dla Pana Doktora. Nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł.Jest zawsze uczynny,uprzejmy pomocny w każdej sprawie.

Radom

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Domagalskiego 7
Radom

Rzetelna, miła, profesjonalna! Chętnie odpowiada na pytania i bardzo dokładnie bada. Nigdy nie zaleciła wszystkich szczepionek i nigdy nie odsyła do innego lekarza jeśli nie ona prowadzi dziecko. Jak każdy może mieć zły dzień! Albo konkurencja wystawia tak negatywne opinie.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"!
Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, ...

Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim
czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.

Opinia dodana przez: Zeber

Skierniewice

Zdecydowanie polecam panią doktor, jest konkretna i wzbudza zaufanie. Szybko znalazła odpowiednie leczenie dla mojego dziecka, na którego chorobę inni nie byli w stanie nic poradzić. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Ma duże doświadczenie. Oby więcej takich lekarzy.