Poznań Alergolog

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Bardzo miła pani doktor, kompetentna i bardzo troskliwa. Polecam!!!! Poświęca tyle czasu ile to jest potrzebne i tłumaczy bardzo jasno. Jeszcze raz polecam ! Chodzę do Niej od lat !!!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Bartczak

Alergolog, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Alergologia Plus SNZOZ
ulica Drobnika 49
60-693 Poznań

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny I uprzejmy. Miałby może ktoś prywatny numer do pani doktor, bo pilnie szukam kontaktu z Panią doktor

Opinia dodana przez: Maciej

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

Opinia dodana przez: magdalena

lek. med. Janusz Doktór

Alergolog dziecięcy, Alergolog

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C
Poznań

Ten lekarz uratował mi życie, gdy miałam pół roku, dusiłam się, a lekarze w szpitalach rozłożyli ręce! Astma. Odesłali moją babcię, która ze mną była do domu tłumacząc, że mogą mnie wyciszać w szpitalu, albo umrę w domu. Możecie to sobie wyobrazić? Półroczne dziecko? Babcia jechała taksówką płacząc z dzieckiem na ręku. Taksówkarz od razu zawiózł babcię do Pana Doktóra, który w latach 80 przyjął ją prywatnie od razu i przez pierwsze 11 wizyt nie wziął ani grosza, bo nie wiedział, czy zdoła mnie uratować! Końskie dawki, leki "nie z tej planety", których pielęgniarki w moim małym mieście bały się podawać spowodowały, że dzisiaj żyję i w dodatku śpiewam zawodowo! Zawdzięczam mu życie. Nie przeszkadza mi, że jest bezpośredni, nie owija w bawełnę. Polecam, bo leczy całą moją rodzinę z pozytywnym skutkiem. Niesamowite jest to, że zawsze kiedy do Niego jadę doskonale mnie pamięta, a przecież ma setki pacjentów. Polecam i dziękuję za uratowanie życia <3

Opinia dodana przez: Wiola

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Zostałyśmy z córką obsłużone kompleksowo. Nie mam żadnych uwag po pierwszej wizycie. Profesjonalne podejście, wyciszony telefon, terminowość.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Alergolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Opinia dodana przez: Alergik juliahalupka