Alergolog Pruszcz Gdański

Wolny termin: 25 Sty o 14:00. Sprawdź inny. # 1

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

Marta Gronkiewicz

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LECH-MED" Leszek Nawrot Przychodnia
Grunwaldzka 25
Pruszcz Gdański

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie.
Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
Pruszcz Gdański

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam!
Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca opinię jako anonim.
Mama Oli

Opinia dodana przez: sylwia