alergolog warszawa

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: 28 Kwi o 09:30. Sprawdź inny. # 6
Alergolog Warszawa dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik

dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik

Alergolog

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Byliśmy na wizycie u Pani doktor w przychodni MediPark. Świetny alergolog i przemiła osoba! Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mojego synka, o wszystko bardzo szczegółowo dopytywała, zaleciła leczenie, które już po krótkim czasie dało pozytywny efekt :) Polecam!!

Opinia dodana przez: Paula
Wolny termin: 8 Maj o 08:00. Sprawdź inny. # 7

Małgorzata Faber

Alergolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 10 Maj o 15:45. Sprawdź inny. # 10

dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam