warszawa alergolog

Alergolog Warszawa dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: 25 Wrz o 08:00. Sprawdź inny.

Małgorzata Faber

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 25 Wrz o 19:30. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog   (+3 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga
Wolny termin: 27 Wrz o 15:45. Sprawdź inny.

dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wolny termin: 5 Paź o 16:00. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Agnieszka Mazur

Alergolog   (+1 więcej)

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina

Monika Płodziszewska

Gabinet lekarski

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.

Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jarosław Górnicki

Centrum Medyczne Damiana Medrun
al.Niepodległości 107/109

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.