warszawa alergolog

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: jutro o 15:45. Sprawdź inny.

dr n. med. Hanna Richter-Ritz

Alergolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Ja też się odczulam u Pani Doktor. Świetny fachowiec. Idealnie dobrała szczepionkę odpowiednią dla mnie. Są efekty. Polecam

Wolny termin: 29 Maj o 08:00. Sprawdź inny.

Małgorzata Faber

Alergolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Elżbieta Talacha

Alergolog   (+2 więcej)

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zna się na rzeczy, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Jak powszechnie wiadomo TR jest bardzo trudną chorobą, Pani doktor poradziła sobie z tym doskonale. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena