Alergolog Wrocław

Al.Piastów 79
52-424 Wrocław

Chodzę do dr.kubnego już 8 lat .leczy moje wszystkie choroby.Przede wszystkim rozmawia z pacjentem celem dowiedzenia się jak najwięcej o dolegliwościach.ma dużą wiedzę na temat swojego zawodu,którą pogłębia.jest dobrym iternistą ,jak i alergologiem.podchodzi do pacjenta indywidulnie i uprzejmie.lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

aaa
wejherowska 12
Wrocław

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34
Wrocław

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Opinia dodana przez: Dorota

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Opinia dodana przez: Urszula

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

Opinia dodana przez: mpowicher danieltorubin

ul. Wyszynskiego 31/33
50-330 Wrocław

Generalnie niesamowicie skuteczny, to trzeba przyznać. warto jednak dodać, że leczy głównie sterydami (które podobno przywiózł zza oceanu), co też nie jest bez znaczenia dla naszego zdrowia.