Filtruj terminy

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

ulica Chopina 30A
68-200 Żary

Pan doktor Paśnicki z super podejściem do pacjenta, dokładny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę z pełnym profesjonalizmem. Rzadko na NFZ można spotkać lekarza z powołaniem i z uśmiechem na twarzy. Do tego Panie w recepcji uśmiechnięte zawsze pomocne. Jeździmy z Zielonej Góry od roku czasu z córką i z sobą i jesteśmy bardzo zadowolone. Najlepszy alergolog w naszym rejonie!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Agata Subocz

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z lekarzem który ma taką wiedzę i traktuje człowieka holistyczne. Pani doktor po dwóch wizytach, zdiagnozowała chorobę, której inni lekarze nie zdiagnozowali przez 26 (sic!) lat . To chyba wystarczy za opinię. Poza tym przyjemna, zainteresowana pacjentem, można zapytać o wszystko, zawsze poświęci wystarczająco dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Witam, nigdy nie pisze opinii na temat lekarzy aczkolwiek teraz czuję się zobowiązana ją napisać ponieważ nigdy wcześniej nie byłam tak potraktowana przez żadnego innego specjalistę. Wizyta trwała bardzo krótko nie mogłam nawet opowiedzieć co mi dolega, z jakim problemem przychodzę i co do tej pory zrobiłam z moimi dolegliwościami. Pan doktor cały czas mi przerywał, nie dał dojść do głosu każda moja próba wypowiedzi była od razu przerywana, bagatelizowana ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Arogancki i traktujący klientów - bo tak patrzy na ludzi którzy się u niego leczą - z góry człowiek. Zależy mu tylko na zarobku, stąd negatywny stosunek do tych którzy korzystają z opieki publicznej. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek specjaliście ponieważ stan jego wiedzy zatrzymał się jakieś 20 lat temu. Można się jedynie zawieść.
Opinia dodana przez: Krystian

Eskulap Centrum Medyczne