Lekarze Anestezjolog

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )
Łódź

Pani Doktor cała nasza rodzina jest Pani wdzięczna,za pomoc naszej seniorce rodu. Gdyby nie Pani fachowa kompetentna pomoc nasza Mama i Babcia nie mogłaby chodzić,siedzieć,stać. Nie byłaby samodzielna i pewnie do dziś leżałaby w łóżku. Przyjęła nas Pani mimo późnej pory i pełnej poczekalni pacjentów, delikatnie zbadała cierpiącą starszą Panią, sprawdziła dokumenty leczenia, wysłuchała, dokładnie wypytała o inne dolegliwości przyjmowane leki i postawiła Pani słuszną diagnozę. Dzięki której wraz ze ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Anestezjolog
                                       dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa
81-366 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Anestezjolog
                                       lekarz Dominik Daszuta

lekarz Dominik Daszuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Nie jest moją specjalnością pisanie opinii, ale w tym przypadku czuję się zobowiązana zrobić to. Pan doktor Daszuta już dwa razy uratował życie mojemu tacie. Gdyby nie on - pewnie już by go z nami nie było. Jego podejście do pacjenta, ale też do rodziny, jest godne podziwu! W czasach „hejtu” na służbę zdrowia, nieraz niestety uzasadnionego, panu doktorowi nie można zarzucić kompletnie nic. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie, cierpliwość, komunikacja, ...
Opinia dodana przez: Maria

Anna Żołnowska

Gabinet lekarski
53-507 Wrocław

Bardzo dobry lekarz! Pani Doktor dokonała szczegółowego wywiadu. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna!
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Tomasz Ignaczewski

Toruńska 145
62-600 Koło

Lekarz, który skutecznie łączy medycynę klasyczną z homeopatią. To moim zdaniem rozszerza możliwości terapeutyczne ludziom przekonanym, co do takich metod :) U mnie ból głowy praktycznie zanikł po kilku wizytach, więc wszystko ok i polecam.
Opinia dodana przez: Aleks

lekarz Krzysztof Małkowski

Róż 8
75-950 Koszalin

Bardzo miły doktor,podejście do pacjenta bardzo dobre pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem . Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Anestezjolog, Pediatra

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Antoni Koźmiński

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

dr n. med. Bartosz Kudliński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego
Warszawa

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca. M.

dr Marek Zuber

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Rzeczowy, konkretny specjalista. Wytłumaczył, odpowiedział cierpliwie na zadane pytania (i to z uśmiechem na twarzy:). Mniej się przy nim bałam. Przy znieczuleniu mówił co będzie w danej chwili robił...profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję
Unikam internetu i opinii których nie można wypowiedzieć w oczy jednakże postawa Pana Doktora sprawia że mam wewnętrzną potrzebę podziękowania w taki oto sposób. Panie Doktorze nigdy nie zapomnę tego co pan dla mnie zrobił,cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem ale pan ją odczarował. Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu. I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna. Szczęśliwa Mama Majci i ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Michał Daab

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi Szymonowi za słowa wsparcia i otuchy w tej ciężkiej chwili jutro minie dwa lata od wypadku Szymon wrócił do zdrowia wszystkiego dobrego Panie Doktorze jest Pan Wspaniałym Człowiekiem
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Katarzyna Kubuśka-Kotys

Blacharska 8H/1
53-206 Wrocław

PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie

lekarz Gabriel Kwinta

Anestezjolog, Internista

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej -(

lekarz Piotr Bobrek

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach! Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza! Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem! Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

dr n. med. Jacek Krysa

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Lublin

Pan doktor Jacek Krysa jako anestezjolog jest wysokiej klasy specjalistą z powołania. Znieczulał moją córkę do zabiegu usunięcia trzeciego migdałka w CM Sanitas . Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i do rodziców. W trudnej sytuacji potrafi rozluźnić atmosferę mało kiedy można spotkać takiego lekarza z którym można porozmawiać i pożartować.
Opinia dodana przez: Agnieszka