Lekarze Anestezjolog Bielsko-Biała

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Marek Sobol

CORVITA
SOBIESKIEGO 89/50
Bielsko-Biała

Świetny lekarz, specjalista w swojej profesji. Zawsze pomocny, uprzejmy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szacun dla takich lekarzy.
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Małgorzata Mazij

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej
Bielsko-Biała

Znieczulenie było momentem którego najbardziej bałam się przed zabiegiem. Teraz już wiem że nie potrzebnie. A wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Tak jak powiedziała "poczuje Pani ukłucie w okolicach kręgosłupa, nie będzie ono bardziej nieprzyjemne niż to ukłucie jakie towarzyszyło przy zakładaniu wenflonu". Miała 100% rację!! Polecam zarówno Panią Anestezjolog jak również szpital w którym pracuje. 100% profesjonalizmu i fachowości!!

lekarz Jacek, Kil

Sobieskiego 93
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.

lekarz Andrzej Daszkiewicz

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Genialny lekarz ! Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył , znieczulenie mistrzostwo świata a analgezja na najwyższym poziomie ! Jeśli musiałbym jeszcze kiedyś być operowany to chciałbym by to właśnie Pan Doktor mnie znieczulal
Opinia dodana przez: Marcin

Joanna Wójcik

Bielsko-Biała

Co prawda trudno panią doktor polecać, bo pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Dzieci w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku i nikomu nie życzyłbym aby jego dziecko tam trafiło, ale w tych trudnych chwilach dla mnie jako matki kontakt z Nią dawał mi siłę i działał bardzo uspokajająco. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba - dzięki wspaniałej opiece całego zespołu moje dzieciątko żyje - DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

lekarz Wiesława Juraszek

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLFRA lek. Wiesława Juraszek
Wita Stwosza 31
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, z wielkim doświadczeniem w pracy, potrafi poświęcić bardzo dużo czasu pacjentowi. Świetny specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Wojciech Muchacki

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki
Wojska Polskiego
Bielsko-Biała

miałem wątpliwą przyjemność kontaktu z Panem Doktorem. Zarozumiałość i brak profesjonalizmu - co tak naprawdę było najgorsze. Nie chciałbym go spotkać ani jako pacjent OPD ani na stole operacyjnym w czasie narkozy.
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Witold Małyszko

Doliny Miętusiej 3/17
43-316 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, najlepszy czlowiek, sympatyczny i pomocny. Doskonale doradza, nawet jesli "problem" wykracza poza jego specjalnosc. Wspolczujacy i empatyczny doktor. Bardzo asertywny i profesjonalny. Ma niezachwiana opinie.
Opinia dodana przez: Paweł z Żywca

Katarzyna Gazurek

Hospicjum Św. Kamila
43–300 Bielsko-Biała

jak Pani leczy ludzi? zgodnie z medycyną czy religią? DEKLARACJA WIARY Lekarzy katolickich i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej Nam – lekarzom – powierzono strzec życie ludzkie od jego początku… 1. WIERZĘ w jednego Boga, Pana Wszechświata, który stworzył mężczyznę i niewiastę na obraz swój. 2. UZNAJĘ, iż ciało ludzkie i życie, będąc darem Boga, jest święte i nietykalne
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Małgorzata, Kisiołek

ulica Kolista 90
43-300 Bielsko-Biała

Zero kultury osobistej , zero podejścia do rodziny pacjenta, zachowuje się jak ogr ,wrzeszczy na rodzinę na caly korytarz ,a podobno rozmowy z rodziną są przeprowadzane w saloniku ( dotyczy OIOM w Suchej ) Widać , że czuje się ważniejsza niż ordynator bo mam porównanie do takiej samej sytuacji w obecności ordynatora i ten czlowiek to okaz ciepła i serdeczności w porownaniu do tej "Pani". Opisane zachowanie tej Pani miało ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Kuchnicka

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Mialam bardzo przykre doswiadczenia z ta pania. Pani doktor to typowa sluzbistka, pozbawiona jakichkolwiek uczuc i empatii. Mysli, ze pacjent musi sie klaniac przy niej a rodzina jest traktowana jak dno. Tata lezal w szpitalu w stanie krytycznym, w czasie pandemii. Informacje o jego stanie zdrowia byly mozliwe jedynie przez rozmowe telefoniczna. Pani doktor krzyczala i nie pozwalala dojsc do slowa, na pytania odpowiadala wrednie i bezczelnie. Mieszkamy za granica, ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Nowak

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Nie polecam .Bardzo nie mily . Przyjechaliśmy z dziećmi wieczorem . Zachowanie lekarza pozostawia wiele do życzenia. Opryskliwy , zero podejścia.

lekarz Marek Frymorgen

Zaruskiego 2/25