Anestezjolog Katowice

40-101 Katowice

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Ostoja w ciężkich momentach jakie mają miejsce na OIOMie. Doskonały lekarz i dobry człowiek. Pomaga i wspiera.

Centralny Szpital Kliniczny

Katowice

Byłem z żoną u niej prywatnie. Wysłuchała nas z uwagą. Stwierdziła, że z uwagi na stan żony wizyta jest "pro bono". Bardzo pomogła żonie. Zrobiła o wiele więcej niż oczekiwaliśmy. Mało mówi, ale za to duuuużo robi, jest bardzo konkretna i nie lubi gadulstwa (ale to przecież nie jest wada). Wszystkiego dobrego Pani Doktor.

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

najlepszy anestezjolog w csk, kompetentny,

najlepszy anestezjolog w csk, kompetentny,

klinika anastazjologi
ul.francuska
40-654 Katowice

polecam tego lekarz wspanialy specjalista dusz czlowiek wrecz gatunek na wiginieciu mozna by bylo pisac duzo pochwal moje zauroczenie zakoncze tym i zycze kazdemu choremu takiego lekarza i zycze mu duzo zdrowia i aby byl zawsze tak wspanialym czlowiekiem jak jest teraz tego zyczy mu pacjentka od zespolu cisni nadgarsta

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani Doktor - jest super; ciepła serdeczna i profesjonalna. Znieczulała mnie do zabiegu. Zadbała o moje bezpieczeństwo

Opinia dodana przez: Renata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Jestem wręcz zaskoczona serdecznością i troskliwością Pana Doktora. Mimo niedzieli i nagłego wezwania wizyta odbyła się natychmiast, otrzymałam trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Mogę w pełni polecić innym osobom.

Opinia dodana przez: Teresa

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pan dr Jaworski jest anestezjologiem z bardzo dużym doświadczeniem, przyjazny w kontakcie z pacjentem. Po znieczuleniu podanym przez doktora czułem się bardzo dobrze. Polecam tego doktora jak również Klinikę 2000, w której pracuje.

Opinia dodana przez: Tomek

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Cudowna Pani dr :) Doskonałe podejście do pacjenta. Kompetentna. No i... barrrdzo ładna <3 :)
Polecam.

Polecam.