Lekarze Anestezjolog Katowice

dr n. med. Michał Daab

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi Szymonowi za słowa wsparcia i otuchy w tej ciężkiej chwili jutro minie dwa lata od wypadku Szymon wrócił do zdrowia wszystkiego dobrego Panie Doktorze jest Pan Wspaniałym Człowiekiem
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Ewa Uszok-Gaweł

Centralny Szpital Kliniczny
Katowice

Chylę czoła przed ogromem wiedzy i doświadczenia. Doktor Ewa niezwykłą życzliwością pomaga zapomnieć o strachu. Wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem. Poznanie tak cudownej osoby to prawdziwy zaszczyt. Życzę pani doktor wszystkiego co dobre i piękne. Nieustająco ! Pozdrawiam i otulam serdecznością. Wiktoria
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Jacek Szczupider

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego mialam. Uprzejmy,troskliwy i przedewszystkim wie co robi. Warto było czekać na wizytę kilka miesięcy. Jak dla mnie lekarz z powołania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

dr n. med. Jerzy Jaworski

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pan dr Jaworski jest anestezjologiem z bardzo dużym doświadczeniem, przyjazny w kontakcie z pacjentem. Po znieczuleniu podanym przez doktora czułem się bardzo dobrze. Polecam tego doktora jak również Klinikę 2000, w której pracuje.
Opinia dodana przez: Tomek

dr Janusz Szwed

klinika anastazjologi
ul.francuska
40-654 Katowice

polecam tego lekarz wspanialy specjalista dusz czlowiek wrecz gatunek na wiginieciu mozna by bylo pisac duzo pochwal moje zauroczenie zakoncze tym i zycze kazdemu choremu takiego lekarza i zycze mu duzo zdrowia i aby byl zawsze tak wspanialym czlowiekiem jak jest teraz tego zyczy mu pacjentka od zespolu cisni nadgarsta

lekarz Danuta Sosnowska-Nowak

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani Doktor - jest super; ciepła serdeczna i profesjonalna. Znieczulała mnie do zabiegu. Zadbała o moje bezpieczeństwo
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Zuzanna Wnuk

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Cudowna Pani dr :) Doskonałe podejście do pacjenta. Kompetentna. No i... barrrdzo ładna <3 :) Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Kornelia Staś-Rzendkowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Mikołowska 53
40-065 Katowice

leczyła mnie 16 lat lecz odeszła z Ligoty Katowice i nie wiem gdzie teraz przyjmuje ale nie narzekałem na panią doktor poświęcała mi czas mimo i leczyła mimo bólu ale takiego że szło funkcjonować zanim podiołem leczenie byłem załamany i rozdarty z bólu pani dr. doprowadziła że mogłem funkcjonować a teraz jak jej niema stałem się królikiem doświadczalnym dla pani kierownik poradni Pysz........... ból znowu mi nie daje żyć miejscami ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Stanisław Bajdel

ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Jestem wręcz zaskoczona serdecznością i troskliwością Pana Doktora. Mimo niedzieli i nagłego wezwania wizyta odbyła się natychmiast, otrzymałam trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Mogę w pełni polecić innym osobom.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Sławomir Domagała

Anestezjolog

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

najlepszy anestezjolog w csk, kompetentny,

lekarz Agata Bigewska

Anestezjolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Najlepsza Pani doktor! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, miła przyjazna atmosfera. Pani doktor uśmiechnięta szczegółowo wyjaśniła jak będzie przebiegało znieczulenie oraz zebrała wywiad medyczny. W trakcie operacji tłumaczyła co robi. Dzięki Pani Doktor stres przedoperacyjny i trakcie operacji był minimalny. Dziękuję i bardzo polecam ❤️
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Krystyna Kubicka

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Witam serdecznie dzisiaj Pani doktor podała mi znieczulenie na początku się stresowałem później swoim podejściem do pacjenta uśmiechem na twarzy było odrazu lepiej mega polecam widać to co robi jest bardzo dobre dla nas wszystkich bo nie ma co się bać mega profesjonalna osoba
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Roman Piątek

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

lekarz Beata Wites

Anestezjolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pani Dr bardzo serdeczna, fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Udziela informacji i odpowiada z cierpliwością na pytania, a po zabiegu interesuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Dorota Seweryn-Kulawik

Anestezjolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Znakomity lekarz o wysokiej kulturze osobistej .Empatia, życzliwość i zaangażowanie to tylko niektóre cechy Pani Doktor.To lekarz z powołaniem,czego teraz trudno doświadczyć.Profesjonalistks,dla której pacjent jest podmiotem sensu largo.
Opinia dodana przez: Boźena Cz- K

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Mariusz Czechowski

Anestezjolog

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów
Katowice

Lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta i jego rodziny.
Mało się o Anestezjologach mówi a szkoda!!!!
wiele nie pamiętam Ważne jest bezieczeństwo

dr n. med. Eugeniusz Frączyk

im. Leszczyńskiego
Katowice

Wspaniały lekarz. Uprzejmy ale zarazem ciepły. Mówi prawdę ładnie opakowaną. Wiecho.
Opinia dodana przez: Wiecho