Anestezjolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Regionalny Szpital Specjalistyczny im.Dr W.Biegańskiego w Grudziądzu, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Brodnicy
Brodnica ul.Wiejska 9
87-300 Brodnica

Pani doktor opiekowała się bliską mi osobą podczas jej pobytu na oddziale intensywnej opieki. Nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałam się z osobą tak kompetentną i oddaną pacjentowi. Dzięki niej ta bliska mi osoba zaczęła nowe życie.

lekarz Jacek Urbanowicz

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

Trafiłam tu przypadkiem i jak milo, że mam okazję podziękować, chociaż minęło 13 lat od śmierci mojego męża. Dziękuję więc po latach, za profesjonalizm, pomoc, wyrozumiałość i poświęcony czas. Dziękuję

Z wyrazami szacunku
Anna Kociszewska

Z wyrazami szacunku
Anna Kociszewska

Regionalny Szpital Specjalistyczna im. dr. Wł Biega ńskiego
ul. Gen. Okulickiego 8
86-300 Grudziądz

Przechodziłem operację u tego lekarza. Od początku do konca (do powrotu do domu i przez astepne 10lat) objaśnił mi co powinienem robić i jaki styl życia , diety prowadzić. Ciepły, wyrozumiały, rzetelny.Polecam

Powstańców Śląskich 10
87-100 Stawki, Toruń

Jestem mamą trójki dzieciaczków (2011,2013,2015) i wszystkie ciąże prowadziła Pani Doktor. Dodam, że jestem osobą otyłą i przybierałam ponad 30 kg w każdej ciąży (ważyłam ok. 120 kg) a dzieci ok 5 kg i 62cm i wszystkie porody miałam fizjologiczne. Nigdy mimo to nie usłyszałam przykrej uwagi - wręcz przeciwnie. Nie jestem z Torunia lecz dojeżdżałam. Pani Doktor zawsze jest uchwytna w najmniej groźnych i bardziej poważnych sytuacjach - dostosowuje się do potrzeb pacjentki i męża (jak najbardziej rodzinna osoba). Zawsze chętnie wytłumaczy i rozwieje wątpliwości, zawsze się stara, jest delikatna, taktowna i bardzo uprzejma - pełna kultura, opanowanie i przyjazne podejście. Rozumiem rozżalenia, ale nie można każdej komplikacji zrzucać na barki Pani Doktor. Polecam każdej poważnie myślącej kobiecie, która dba o swoje zdrowie i swych dzieci.

Toruń

w życiu nie widziałam gorszego lekarza. Byłam u tej pani kilka razy. Omal nie przypłaciłam tego życiem. Raz np. byłam z poparzeniem słonecznym obu rąk i pani powiedziała, że nie wie co ma mi przepisać bo pierwszy raz widzi coś takiego. i że mogłam się nie opalać a na wakacje jeździć do Skandynawii. Problem w tym, że ja się nie opalałam, mam po prostu tak wrażliwą skórę! Dodam tylko, że miałam cieknące bąble na całych rękach i gorączkę. Pani poszperała w jakimś notesie i znalazła nazwę leku i wypisała receptę. W aptece powiedzieli, że od 6 lat temu zaprzestano produkcji tego leku... Cofnęłam się do "pani doktor" powiedziała, że przecież nie umrę i nie dała NIC.
Nie wiem jakim sposobem, ale oświeciło mnie i kupiłam sobie w aptece Bepanthen. Było lepiej już po 20 minutach! Więc teraz "pani doktor" już powinna wiedzieć co przepisywać pacjentom z poparzeniem słonecznym!!
Już do niej nie chodzę, mój tata rówież. Jutro wypisuję mamę, bo była z arytmią serca a doktor nie stwierdziła nic niepokojącego i wskazał, że to pewnie od kręgosłupa.

Opinia dodana przez: MS monikaszramka

lekarz Małgorzata Chmiel

Anestezjolog, Lekarz medycyny pracy

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Przepisałem się do tej Pani dr. Tylko dlatego że żona bardzo ją zachwalała. Dla mnie jest to wielka porażka. Zachowanie p. dr. w stosunku do chorego pacjenta i w starszym wieku /63 lata / pozostawia dużo do życzenia. Podczas wywiadu, nie pierwszy raz i nie raz, zostałem sprowadzony do takiego poziomu że strach. Na pytanie czemu mnie pani Doktor tak traktuje, odpowiedż jest bardzo krótka - ma pan problemy ! . I podaje mi nr telefonu do p. doktor psychiatrii i to w dodatku w Bydgoszczy. Ja nie chcę pisać żadnych skarg do przełożonych p. dr. ale jeśli będzie taka potrzeba to mogę przytoczyć nie jeden dialog z wywiadu, p. dr. Małgorzaty Chmiel z pacjentem. Na koniec chciałbym podkreślić że nigdy / nie mów nigdy nigdy ale w tym przypadku muszę/ nie usłyszałem u p. dr. słowa, proszę, dziękuję, przepraszam ! /nawet gdy się pomyli/. Myślę że osoba z takim wykształceniem , obracająca się w takim środowisku, powinna nanieść jakąś korektę. Przepraszam jeśli żle oceniłem bo może w stosunku do mojej osoby p. dr. się tak zachowuję. Chciałbym jeszcze dodać, że na początku wizyty słyszę SŁUCHAM i wtedy, trzeba podać swoje personalia, potem jest następne SŁUCHAM i wtedy trze podać cel wizyty. Ja mam to już opanowane. Natomiast na koniec wizyty, trzeba się domyśleć że to koniec, ja wtedy wstaję mówię do widzenia i jeszcze nie usłyszałem z drugiej strony pożegnania. Jeśli p.dr. miała jakieś uwagi do moich spostrzeżeń, podaje adres e-mail a w nim początek imienia i nazwiska. Pozdrawiam serdecznie.

Opinia dodana przez: Stanisław

Pałuckie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Żninie
ulica Szpitalna 30
88-400 Żnin

Co duzo pisac spi na dyzurze ogolnie nie potrafi rozmawiac z rodzina pacjenta!! Jak dla mnie gorzej byc nie moze lekarz ktory przrkazal mi e inny dzien stan pacjenta byl czlowiekiem a ten lekarz to brak slow

Opinia dodana przez: On

lekarz Henryka Zastawna-Małecka