Lekarze Anestezjolog Poznań

lekarz Witold Mańko

Anestezjolog

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań

Wspaniały fachowiec i człowiek . Wiedza medyczna , opieka lekarza oraz pracowników Oddziału K1 Intensywnej terapii i leczenia bólu szpitala im. Heliodora Święcickiego ul Przybyszewskiego uratowały naszego naszego syna Michała , który trafił na Oddział powypadku z poważnym urazem głowy. Dziś syn zdrowy jest razem z nami . Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych . Polecamy lekarza jako wspaniałego specjalistę i człowieka , który nigdy nie traci nadziei walcząc o ...
Opinia dodana przez: Zdzisława

prof. Laura Wołowicka

PORADNIA LECZENIA BÓLU
HOSPICJUM ul.bednarska 4 poznań
Poznań

przecudowny lekarz, wielki człowiek z ogromnym sercem na dłoni, bez reszty poświęcona pracy, kocha ludzi bez wyjątku, uczy młodzież holistycznego podejścia do chorego, kształci następne pokolenia i zaraża swoim zapałem. Wielu jej wiele zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Smuszkiewicz

Gronowa 31
61-655 Poznań

Wspanialy czlowiek z wielka wiedza, super specjalista i lekarz z wielka empatia i poswieceniem dla pacjentow. Pomogl mojemu bratu I uratowal mu zycie wielokrotnie. Dziekujemy panie doktorze. Jest pan wielki az brakuje mi slow zeby wyrazic wdziecznosc. Bede o panu myslec do konca moich dni.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Irena Narska

Anestezjolog, Pediatra

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

lekarz Maciej Gordon

Os. Czecha 16/4
61-286 Poznań

Z ogromną radością chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat doktora Gordona z Poradni Bólu w Poznaniu. Jako pacjentka tej poradni przez kilka lat, miałam przyjemność doświadczyć profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, a doktor Gordon w szczególności zasługuje na wyjątkowe słowa uznania. W trudnym okresie mojego życia, kiedy zmagałam się z bólem i cierpieniem, doktor Gordon okazał mi ogromną empatię, zrozumienie oraz wsparcie medyczne. Jego podejście holistyczne, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Petro Kava

Help Sp. z o.o. Sp. k.
ulica Dziewińska 6
60-178 Poznań

Polecam, z całego serca, wspaniały człowiek, oby więcej takich Lekarzy. Przesympatyczny, kompetentny, na każde pytanie odpowiada spokojnie, i rzeczowo. Bardzo duża wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Kamila Grzybowska - Okręt

Autonomia - Centrum Psychoterapii Uzależnień I Współuzależnień
Bolesława Krysiewicza 5 m 9
61-825 Poznań

Jeszcze nie widziałem tak oddanego lekarza dla pacjenta bardzo miła osoba tylko więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela
Jestem bardzo zadowolony z tego lekarza. Bardzo miły, potrafi pożartować, wytłumaczył wszystko dokładnie, wdrożył odpowiednie leczenie. 2 dni po wizycie stan zdrowia szybko się poprawił, po 40 stopniowej gorączce nie zostało śladu. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Alina Nowicka

Help Sp. z o.o. Sp. k.
ulica Dziewińska 6
60-178 Poznań

Swietny specjalista bardzo, dobre podejscie do pacjenta, przesympatyczna ......................................................................................................................

lekarz Joanna Tyczka

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Wspaniała osoba z niezwykłym podejściem do pacjenta. Przed operacją pani dr przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i udzieliła wszelkich niezbędnych informacji na temat planowanych zabiegów. Jej obecność na sali operacyjnej to połączenie profesjonalizmu z poczuciem bezpieczeństwa, jakiego pacjent, w trudnym dla siebie momencie, potrzebuje.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Beata Świt

Anestezjolog

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194
61-485 Poznań

SUPER LEKARZ! Dzięki Pani doktor Beacie ŻYJĘ! ...i też SUPER... Pozdrawiam Pani doktor byłem Pani pacjentem - nieżywym!- a w Sylwestra 2010r. Pani przywróciła mnie do naszego Świata - DZIĘKUJE BARDZO!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Panieński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
ulica Bukowska 239
60-189 Poznań

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

lekarz Jacek Żak

STOMATOLOGIA SPÓŁKA CYWILNA
Dalemińska 12A/2
61-614 Poznań

Cudowny lekarz! Kompetentny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania (moje nieraz banalne,ale nikt nigdy jak dr Jacek Żak nie wyjaśnił mi tylu rzeczy) Spokojny - poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, wizyta nie jest przeprowadzana w pośpiechu. Miły, grzeczny... Dla mnie spełnia wszelkie wymagania, a nie łatwo mi "dogodzić".

dr n. med. Piotr Pułacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA
Opinia dodana przez: asia77

Marek Sikorski

Anestezjolog, Pulmonolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

lekarz Teresa Skubis

Anestezjolog

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194
61-485 Poznań

Pani Teresa uratowala mi zycie zostalam przyjeta na oddzial intensywnej terapii z. ahn1 .Cudowna energiczna osoba .

lekarz Jadwiga Losy

Krysiewicz
Poznań

Polecam.Kompetentna i bardzo sympatyczna Pani doktor.

dr n. med. Piotr Bruszewski

Gabinet
Grunwaldzka
Poznań

Cudowny lekarz, pełen empatii, cierpliwości, słuchający. Prowadzę u Pana doktora ciąże i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że czuje się bardzo zaopiekowana i bezpieczna. Badanie zawsze wykonywane bardzo delikatnie, dokładnie. Pan doktor poświęca tyle czasu ile potrzeba, wizyta odbywa się bez zbędnego pośpiechu. Na wszystkie pytania zawsze uzyskuje się odpowiedź. Polecam wszystkim Paniom.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Krzysztof Ciesielski

Na Stoku 77
Poznań

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Podchodzi do pacjetow z sercem nie patrzac na finanse ,jak to inni lekarze robia a nie koniecznie sa dobrymi lekarzami