Lekarze Anestezjolog Szczecin

Wspaniały lekarz i specjalista. Człowiek w pełni oddany pacjentowi, pracy i nauce. Kochamy go za uratowanie nam syna. Jesteśmy Szczęściarzami że trafił pod opiekę Pana Profesora i jego załogi. DZIEKUJEMY
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Krzysztof Mikulski

CLUW
Szczecin

polecam, skromny i fachwiec na maxa,umie wspolpracowac z pacjentem,mozna mu zaufac ze sie obudzisz......

lekarz Małgorzata Skwierawska

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Pani doktor przygotowała mnie do zabiegu usunięcia żylaków. Super lekarz. Do tego wszystkiego piękna i bardzo ciepła kobieta.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Stanisław Fornal

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Czlowiek który uratował mi życie i nie tylko mi. Najlepszy lekarz na całej Ziemi. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm

lekarz Małgorzata Białożyńska-Sadowska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Kazimierza Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz i niezwykła osoba. Rzadko spotyka się lekarzy zarówno z wielką wiedzą, wyczuciem, jak i empatycznym stosunkiem do pacjenta. Polecam, jeśli ktoś chce poprawić swój wygląd i być pewnym, że efekty zabiegu będą naprawdę zadowalające.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Jacek Litke

KAiIT
Szczecin

Życzę wszystkim takiego lekarza. Miło spotkać Takiego Człowieka w naszych czasach. Dziękuję

lekarz Przemysław Włodarczyk

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Lekarz o wysokiej etyce zawodowej. W sytuacjach kryzysowych opanowany i nieobojętny. Mając na względzie szacunek dla godności pacjenta podejmuje działania. Pomógł mi "komfortowo" przetrwać najtrudniejsze chwile oczekiwania na spóźniającego się lekarza mającego przeprowadzić zabieg. To prawdziwy "anioł stróż" który nie tylko podczas, ale również przed zabiegiem dodał mi otuchy, okazał empatię i zrozumienie. Jeszcze raz dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena
Pani A.Sas jest młodą lekarką anestezjologiem (w trakcie specjalizacji). Miałam okazję spotkac Panią Agnieszkę 2 razy w szpitalu i zawsze były to spotkania miłe (jeśli można pobyt w szpitalu nazwac miłym). Jest to osoba bardzo otwarta, szczera, interesująca sie co dzieję się z pacjentem nie tylko w czasie znieczulenia na sali operacyjnej, ale również po. Na wszystkie pytania starala sie odpowiadac szczerze i wyczerpująco.Mimo zmęczenia poświęciała mi tyle czasu ile ...

lekarz Irena Krogulska

ul. Andrzeja Średniawskiego 12
70-493 Szczecin

Panią doktor znam od 16 lat... Może inaczej. Pani Doktor zna mnie od 16 lat. Między innymi dzięki Niej jestem tu wśród żywych. Gorąco pozdrawiam Panią i mam nadzieję, że pamięta Pani chłopaka ze Złocieńca Marcina.....wszystkiego dobrego Pani życzę!
Opinia dodana przez: Marcin Meljon

lekarz Tomasz Wegner

71-252 Szczecin

Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz ...
Początkowo wydał się nie sympatyczny. Ale wszystko co mi powiedział w temacie zdrowia taty sprawdziło się potem w 100%, mimo, że wcześniej na internie lekarze mówili inne rzeczy. W czasie każdych odwiedzin na oddziale udzielał mi wszystkich informacji i tłumaczył co będzie robione i dlaczego. Dlatego oceniam go bardzo wysoko.

lekarz Małgorzata Rzechuła

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo przyjaźnie i profesjonalnie. Kontakt z Panią doktor był ciągły ,nawet kiedy nie byłam umówiona , mogłam liczyć na pomoc i telefon ze strony P doktor . Borykam się z bólami głowy od 20 lat, bóle głowy migrenowe , napięciowe, zwykle itd chyba wszystkiego rodzaju, dlatego polecam Panią doktor w 100% ponieważ ,z pomocą Pani doktor ból ustał.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Marcin Nagórny

71-252 Szczecin

Bardzo przepraszam Pana doktora za niepochlebną ocenę. Kontaktowałem się już w tej sprawie z serwisem. Jest ortopeda o tym samym imieniu i nazwisku, pod jego adres miała być skierowany powyższy wpis. Przez moje roztargnienie opinie wpisałem Panu. Jeszcze raz przepraszam. Pacjent ortopedyczna.

dr n. med. Andrzej Królicki

Wenerolog, Dermatolog

LASER CLINIC
Jagiellońska 67a lok. 3
70-382 Szczecin

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz

lekarz Mirosław Palicki

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Krzywda jaka mnie spotkała z rąk tego człowieka jest niewoobrażalna . Tacy ludzie nie nadają się do udzielania pomocy. Brak epatii i sumienia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wiesław Szewczuk

71-252 Szczecin

Obrzydliwy człowiek. Zniszczył życie pacjentce - polecam poczytać w sieci. Powinna spotkać go sprawiedliwość. Karykatura człowieka
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Stanisław Zajączek