lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba ...

Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Bartosz Kudliński

Nowa Sól

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

dr Marek Zuber

Klinika Chirurgii Endoskopowej - Sport - klinika w Żorach
Bankowa 2
Żory

Czekając na wizytę lekarza była przejęta. Nigdy wcześniej nie widziałam się z anestezjologiem,nie wiedziałam jak to przebiega. Od razu gdy Doktor wszedł wiedziałam,że będzie to owocna wizyta. Uśmiechnięty,pozytywny,bardzo miły i przyjazny. Zbada od stóp do głów,porozmawia troszkę. Wykazuje pełne zaangażowanie w to co robi. Ciepły,serdeczny i pamięta o pacjencie przed zabiegiem jak i po. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Beata Ejsmont

Gdańsk

dajshdidhdiuhdgiukdgckiuergcliuefgulyefv.lirb.flichriidshk,csbn,j hercbnke,jcbhxiuo;dhnkcjlsdhkiufyher.lhfcosdhfioweryfosilkdhfowerufhieryfg346t9836 Pszepraszam pomyłka

lekarz Gabriel Kwinta

Anestezjolog, Internista

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.

Opinia dodana przez: Andrzej -(

dr n. med. Jacek Krysa

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Lublin

Polecam w 100% tego wspaniałego lekarza! Bardzo fachowy, kompetentny, rzeczowy, miły człowiek. Od pierwszego kontaktu z lekarzem czuć że ma się do czynienia z profesjonalistą który wykonuje swój zawód z powołania :) Pan dr usypiał naszego synka do zabiegu w Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Zrobił wszytko aby dziecku zaoszczędzić stresu i bólu. A nam rodzicom udzielał dokładnych informacji. Po zabiegu co chwila do nas zaglądał i sprawdzał czy wszytko ok :) POLECAMY i jeszcze raz Ślicznie dziękujemy :)Karolina i Jarosław z Kubusiem - Żyrardów

Opinia dodana przez: szyszolki szyszolki

lekarz Andrzej Rzewuski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Michał Daab

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Ostoja w ciężkich momentach jakie mają miejsce na OIOMie. Doskonały lekarz i dobry człowiek. Pomaga i wspiera.