Lekarze Anestezjolog Warszawa

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa
81-366 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB

dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego
Warszawa

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca. M.

lekarz Andrzej Rzewuski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)
Opinia dodana przez: Monika
Najlepszy lekarz jakiego poznałem,zawsze ma czas dla pacjenta,wszystko wytłumaczy,zawsze trafiona diagnoza w 100% polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Michał Jędrzejewski

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

W piątek 12-stego lutego miałam operację endoprotezy stawu biodrowego w szpitalu Centrum Enelmed. Znieczulał mnie do zabiegu dr. Michał Jędrzejewski. Wykonał swoją pracę po mistrzowsku! Nadal jestem pod wrażeniem jego fachowości i kunsztu.Dwadzieścia lat temu i rok temu byłam znieczulana do zabiegów operacyjnych. Dwukrotnie użyto znieczulenia podpajęczynówkowego i dwukrotnie nie w pełni się ono udało. Za pierwszym razem skończyło się zespołem po punkcyjnym (rozrywającym głowę bólem i nie możnością z ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jarosław Leś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie wszystko tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Nie boję się z nim poddać zabiegowi.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jacek Mocarski

Żywnego Wojciecha 16/11
02-701 Warszawa

Zgłosiłam się do dr Mocarskiego po wizytach u wielu specjalistów, ortopedów, neurologów itd. Nikt nie potrafił mi pomóc, miałam silne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały mi chodzenie więcej niż kilkanaście kroków. Doktor zaproponował mi blokadę wewnątrzoponową. Trochę się obawiałam, w końcu to zabieg, jednak zdecydowałam się. Po kilku dniach moje dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Wiem, że nigdy nie będzie idealnie, mam za duże zmiany w kręgosłupie ale dziś mogę normalnie chodzić. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Busler

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Pan doktor bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy, jestem bardzo zadowolona z zabiegu mezoterapii, na pewno powtórzę.. Szczerze polecam. Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Ewelina Pirsztuk

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Świetny lekarz, ogromna wiedza i duże doświadczenie. W kazdego pacjenta angazuje sie na 100%. Polecam Panią Doktor!

lekarz Joanna Wichrowska

Melomanów 2A/18
00-712 Warszawa

Pani Doktor bardzo profesjonalna , konkretna , sympatyczna . Dziękuję za poświęcony czas i rzetelną informację . Polecam !

lekarz Małgorzata Łabuś

Anestezjolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

W trakcie operacji opowiada świetne żarty. Ubolewam że miałem znieczulenie ogólne. Następnym razem poprosze o transkrypcje.
Opinia dodana przez: Kyrtap
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Anestezjolog
                                       dr n. med. Hanna Kucia

dr n. med. Hanna Kucia

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Bezbłędna. Prawdziwy fachowiec. Przyjemny kontakt. Serdeczna, Dr Kucia profesjonalnie wykonuje swoją pracę, bardzo fachowa diagnoza, skuteczna.
Opinia dodana przez: Agnieszka Szulc

lekarz Andrzej Imieliński

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Super anestezjolog, przełamuję barierę strachu u pacjenta. Super podejście, pełen uprzejmości i pełen profesjonalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jerzy Ratajczak

Miączyńska 21
02-637 Warszawa

Wczoraj mialam badanie gastroskopii i kolonoskopii doktor Jerzy Ratajczak to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Wszystko krok po kroku wyjaśnione, polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Urszula Zielińska-Borkowska

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

PANI DR ZIELIŃSKA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

lekarz Bożena Lanckorońska

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, mądra a do tego ma niesamowity dar i powołanie do bycia lekarzem. Gorąco polecam. Świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Ewa Jusiak

Bajana 9A/23
01-904 Warszawa

Uwielbiam panią doktor bo bardzo dobrze zajmuje się diagnozowaniem różnych przypadłości ( mój przypadek zadziwił ją ogromnie !, jestem pacjentem paliatywnym... Ale! ,- dała radę na piątkę ! ) . Można jej spokojnie zaufać, jest bardzo dokładna. Co ważne nawiązuje bardzo dobry kontakt .Jako anestezjolog pani doktor zna się na wszystkim !- dosłownie!!! Śmiało może mnie usypiać parę razy na dzień.Jeśli chodzi o problemy zdrowotne to można się jej poradzić ...
Opinia dodana przez: sławek

lekarz Mirosława Matejuk

Braci Załuskich 3a lok. 27
01-773 Warszawa

Miałem operację cholecystektomii. Pani doktor mnie znieczulała. Najpierw spotkanie przed operacją i ponowny wywiad. Wszystko było w jak najlepszym porządku, mimo, że miałem obawy, bo mam uczulenie na lidokainę. Chwila moment i spałem, potem normalne przebudzenie. Żadnych problemów, żadnych efektów ubocznych.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Mirosław Stempniewski

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala

lekarz Natalia Nowak

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Z całego serca polecam Panią doktor Natalię Nowak. Posiada ogromną wiedzę, jest wyjątkowo dokładna i cierpliwa. Nie spieszy się, dokładnie zapoznaje się z historią choroby i dostarczoną dokumentacją, odpowiada na wszystkie pytania. Pani doktor jest wyjątkowo empatyczna. Mam wielkie szczęście że trafiłem do grona pacjentów Pani doktor Natalii Nowak. Serdecznie dziękuję Pani Doktor, wdzięczny pacjent Mariusz Wiśniewski
Opinia dodana przez: Mariusz