Lekarze Angiolog

dr n. med. Piotr Niedziela

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył Nisko
Sandomierska 18 B
37-400 Nisko

Godny polecenia lekarz, w pełni zaangażowany w każdego pacjenta. Indywidualne podejście do problemu. Specjalista z dużym poczuciem chumoru. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Leszek
{'id': 36713, 'name': u'D\u0105browica'} Chirurg naczyniowy
                                       dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Ul. Słoneczna 8 (gmina Jastków)
20-086 Dąbrowica

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       lek. med. Maciej Mąkowski

lek. med. Maciej Mąkowski

31-271 Kraków

Pan doktor M. Mąkowski konsultowal mojego ojca. Po wielu konsultacjach u innych kardiologów i angiologów po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak kompleksowym podejściem do rzeczywiście bardzo trudndgo przypadku choroby ojca. Dziękuję bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Gawkowska

dr hab. n. med. Paweł Alexewicz

Centrum Medicover Globis
Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz , polecam z całego serca Pana umiejętności.Dziękuję za empatię i jasne tłumaczenie problemu schorzenia , szacunek za ogromną kulturę.Dużo dobrego życzę Doktorze.
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

31-271 Kraków

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również ...
Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz
                                       lek. med. Artur Hering

lek. med. Artur Hering

Internista, Angiolog

Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o.
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Bardzo dobry specjalista,doskonały lekarz.Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze. Jest konkretny,szczegółowy,pomocny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu EVLT I ze skleroterapii. Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Elżbieta G.

dr n. med. Wojciech Sydor

Internista, Immunolog

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Justyna Drelichowska-Durawa

dr n. med. Justyna Drelichowska-Durawa

Angiolog, Flebolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Polecam pana profesora Ziaje Damiana z całego serca. Jest profesjonalny, empatyczny, wszystko tlumaczy ze spokojem i cierpliwością. Przy tym ma ogromną wiedzę, ludzkie podejscie do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg ogólny

Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

lekarz Paweł Maga

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8
30-166 Kraków

Wspaniały czlowiek i lekarz . Czekalam na swoja kolejkę i podziwialam cierpliwość i uprzejmość Pana doktora dla pacjentów A szczególnie osób starszych którzy po kilka razy dopytywali się o to samo. Jak weszłam na wizytę to byłam bardzo zaskoczona dokładnością badania, wszystko szczególowo wytłumaczone i napisane. Pan doktor przeprosił za opóźnienie. Ale nie dziwię się ze troche inne wizyty sie wydluzyly bo mnie również odpowiedział na wszystkie pytania bez pośpiechu. ...

dr n. med. Jolanta Neubauer-Geryk

Internista, Angiolog

Gdański Uniwersytet Medyczny
80-211 Gdańsk

kompetentna i bardzo mila ,poswieca czas prywatny i ja jako pacjent czuje ze mnie slucha i jest szczerze zainteresowana moimi problemami zdrowotnymi co wcale nie jest takie codzienne..

lekarz Tomasz Dąda

Internista, Lekarz rodzinny

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Angiolog

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

prof. dr hab. n. med. Paweł Chęciński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Z całego serca polecam Pana Profesora. Świetnie podejście do pacjenta jak też osób towarzyszących🙂 nie tylko świetny specjalista ale po prostu świetny człowiek 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Michał Lelek

Kardiomed
Krakowska 40
43-150 Bieruń

Dr n. med. Michał Lelek jest lekarzem z powołania. Poświęca się dla pacjenta, kierując się przy tym profesjonalnym i życzliwym podejściem, co jest bardzo ważne w przypadku leczenia. Z doktorem jest bardzo dobry kontakt w ciągu całego okresu leczenia a po zabiegu dzwoni do wskazanej przez pacjenta osoby i informuje o przebiegu operacji i leczenia. Po hospitalizacji pacjent również nie pozostaje bez nadzoru Pana doktora Michała Lelka. Kontaktuje się z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz i Dorota P.

lekarz Tomasz Pelak

MEDICUS
Leśna 8
59-300 Lubin

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, empatyczny . Po prostu wzór do naśladowania.