Lekarze Barlinek

lekarz Ewa Anczykowska

74-320 Barlinek

Więc lekarz jest w porządku, ale za to jak się dzwoni to czeka niemiła niespodzianka... Pani która odbiera telefony jest niezwykle aroganca i odnosie się strasznie nieuprzejmie <we wtorek dzwoniłam>, poza tym bez zastrzerzeń...

lekarz Iwona Olejnik-Pastorini

Mickiewicza 12
74-320 Barlinek

Najlepsza Pani dr do jakiej chodzilem, lecze sie u niej od 15 rolu zycia i moge powiedziec same dobre rzeczy na jej temet, tak trzymac ;)

lekarz Bogumiła Przybyszewska

Rehabilitant

Zielna 11/33
74-320 Barlinek

Pani doktor ma miłe podejście do pacjenta, nie Zachowuje się wyniośle, nie Mówi zwrotami (formułkami) nie zrozumiałymi dla pacjenta , wyrozumiale Podchodzi do niewiedzy pacjenta. Przydałoby się takich pozytywnych i miłych pracowników (szczególnie wśród pielęgniarek np. izba przyjęć) Nowy szpital Kostrzyn nad Odrą. Bardzo dobra Specjalistka, ręka sprawna, wróciłem do pracy...
Opinia dodana przez: Robert Sz.

lekarz Piotr Morawiak

74-320 Barlinek

Mily, dokladnie tlumaczy chorobe i sposob jej leczenia. Mimo wizyty na NFZ i mnostwa pacjentow na poczekalni poswiecil bardzo duzo czasu. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Zbigniew Geldner

Mickiewicza 12
74-320 Barlinek

Nie wystarczy mieć dyplom lekarza żeby realizować się w zawodzie za społeczną czy prywatną "walutę". Trzeba mieć jeszcze TO COŚ , co obok medycznego instynktu pozwala być jeszcze człowiekiem. Pan Doktor jest dla mnie jednym i drugim.Otwarty i pełen życia profesjonalista który nie obawia sie krytykować tych którzy na krytykę zasługują.Wrażliwy na ludzką krzywdę , po prostu dobry lekarz i człowiek.

lekarz Maciej Krzyżaniak

74-320 Barlinek

Pan Krzyżaniak jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez problemu rozpoznał zdiagnozował chorobę mojego oka z którą inni lekarze mieli problem. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Dariusz Olejnik

Ginekolog położnik, Anestezjolog

"ŻYJMY ZDROWO" Iwona Olejnik - Pastorini
Szpitalna 8
74-320 Barlinek

Polecam z calego serca mily ,sympatyczny wszystko bardzo dokladnie wytlumaczone pelen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Mariusz Borowski

Barlinek

Lekarz godny polecenia ! wszystko wytłumaczy ! 3 razy tak !!!! Bardzo dobre podejśie do pacjentów,polecam polecam polecam !

lek. dent. Aleksandra Górecka-Wrona

Gabinet Psychoterapii
ul.Szpitalna 4
74-320 Barlinek

Najlepszy stomatolog na świecie, gdyby nie Ona niemiała bym już zębów. Po 3 latach leczenia ząb po zębie dziura po dziurze dziś już nie zostałam zapisana na kolejną bo... niema co robić. Dentysta dla osób które panicznie boją się leczenia. Przesympatyczna,delikatna z ogromną cierpliwością. Polecam serdecznie.

lek. dent. Anna Postolska

PRYWATNY GABINET DENTYSTYCZNY
74-320 Barlinek

Super dentystka - lekarz! Zęby wyleczone! Z przyjemnością się chodzi do takiego gabinetu. Z przyjemnością rozmawia się z takim lekarzem - miła, kompetentna. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: AnnaSob

lek. dent. Beata Bryczek

74-320 Barlinek

Trafiłam do Pani Doktor dawno temu. Po kilku próbach znalezienia "mojego" stomatologa. Znalazłam w Barlinku...Z polecenia. Dojeżdżam na wizyty z Gorzowa. Warto. Świetny fachowiec, ratuje zęby, które dla innych lekarzy są tylko do usunięcia. Zaangażowana, doświadczona i komunikatywna. Pani Doktor dziękuję za cierpliwość, umiejętność okiełznania mojego strachu przed stomatologami. I jeszcze za jedno dziękuję, że w razie potrzeby mogę liczyć na Pani pomóc o każdej porze.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Krzysztof Anczykowski

74-320 Barlinek

Trafiłam do tego lekarza na kolonoskopie po trzech minutach badania musiałam zrezygnować z powodu bólu. Zero delikatności ,obojętny na to co czuje pacjęt.
Opinia dodana przez: wioletta

dr n. med. Konrad Wasilewski

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Babinet Ortopedyczny-Stargard ul.szczecińska 32
74-320 Barlinek

Witam Serdecznie! Pierwszy raz zdecydowalam sie na napisanie zazalenia gdyz nie lubie tracic czasu na takie rzeczy. Jednak po wizycie u pana Doktora Wasilewskiego zdecydowalam sie poswiecic kilka minut z prywatnego zycia, aby zwrocic uwage na zepsuty system zdrowotny w Polsce i aroganckie podejscie niektorych lekarzy do pacjenta. Udalam sie z wizyta do Pana Doktora prywatnie i byla to jedna z najgorszych wizyt w moim zyciu. Nie bede sie wypowiadac ...
Opinia dodana przez: Maja

dr n. med. Maria Jaworska

Mickiewicza 32 lok. 2
74-320 Barlinek

Jedyna Pani ginekolog której ufam bezgranicznie . Świetnie prowadzi ciąże , poświęca dość czasu na rozmowy, wszystko pięknie wytłumaczone , czuje się dobrze zaopiekowana w ciąży. A gdy czytam te opinie to się naprawdę dziwie …. Najlepszym dowodem był teraz brak Pani doktor bo była na chorobowym - pacjentki płakały na forach i w poradni szpitalnej - kiedy P.Jaworska wróci? O złym lekarzu nikt by tak ciepło i miło nie ...
Opinia dodana przez: Samanta

lek. dent. Anetta Bugajewska-Micianiec

74-320 Barlinek

Ogólnie Pani Doktor bardzo miła, ale wykonana praca nie osiągnęła moich wymagań. Pani Anetta wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie, ale nie wytłumaczyła choroby na tyle bym ją mógł zrozumieć bez wiedzy medycznej.

Ewa Bednara-Kaus

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej MEDYK S.C.
74-320 Barlinek

Cudowna Pani doktor zawsze będę ja polecać ciepła życzliwa osoba poświęca tyle czasu ile potrzeba wszystko wytłumaczy i jeszcze pocieszy dobrym słowem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Gruszka

Laryngolog

74-320 Barlinek

Po przeczytaniu opinii przed wizytą miałam obawy co do wizyty, jednak okazały się one zbędne. Lekarz uważnie wysłuchał, zbadał, dopytywał. Wykazywał zainteresowanie i empatie. Mały minusik za to, że chciał przepisać lek, po którym nie czuje się dobrze, jednak po tym jak mu to powiedziałam to zmienił lek na inny. Będę polecać!

lekarz Marek Grzywna

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespołowej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Medycyny Rodzinnej lek. med. Marek Grzywna
Kwiatowa 8
74-320 Barlinek

Beznadziejny lekarz! W ogóle nie powienien być lekarzem! Mój tata miał zawał rok temu. Chodził na kontrole do doktora grzywny. Zpisał mu leki na cukrzyce, na prostate, na nadciśnienie .. po zawale .. zapisał mu reklamówke leków!! Mój tata stosował się do zaleceń i wylądował po roku w szpitalu, bo oikazało się ze ma wrzody!! Wrzodu od ilości przyjmowanych leków!!! Na zarzuty wobec takiego postepowania doktor grzywna stwierdził, że wrzody ...
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Iwona Górecka-Wardulińska

74-320 Barlinek

Kobieta pomyliła powołania + jej odzywki… bardzo wulgarna. Nie wroce nigdy. Nie potrafi zdiagnozowac problemu, tlumaczy ze ona tego nie zrobi (bo jej sie nie chce na nfz)… gdybym przyszedl prywatnie to by nie bylo problemu + ten tekst na koncu “prosze juz wyjsc”…
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marta Szczygielska-Dzwończyk

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Szitalna
74-320 Barlinek

Brak empatii i zrozumienia, posąg za biurkiem, brak kontaktu wzrokowego.I to ma być psychiatra??!! Nie polecam
Opinia dodana przez: KaSe