Lekarze Biała

lekarz Paweł Jarosz

09-411 Biała

Jestem po prostu pod dużym pozytywnym wrażeniem. Poszedłem przypadkowo na konsultację doraźną związaną z bólem pleców, a Pan doktor okazał się nie tylko fachowy, sympatyczny, mega kompetentny oraz niezwykle dokładny, który poświęcił mi ponad dobre pół godziny czasu, zdiagnozował wyjaśnił moje schorzenia immunologiczne. Sądzę, że znalazłam nowego lekarza. Bardzo polecam i dziękuje za wizytę. Pozdrowienia - Tadeusz Kamiński.
Opinia dodana przez: Tadek

lekarz Natalia Czerwińska

Internista, Lekarz rodzinny

09-411 Biała

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml

lekarz Sławomir Krawczyk

ul. Parkowa 7
42-125 Biała

Dzien dobry doktorze takich lekarzy ja pan trzeba kupic swieczkę iszukać bardzo długo dziękuję ze miezka pan

lekarz Franciszek Gołębiowski

Neurolog

Prudnicka 29
48-210 Biała

WITAM SERDECZNIE.SZESNAŚCIE LAT TEMU ZACHOROWAŁAM.MYŚLAŁAM ŻE ŚWIAT SIĘ ZAWALIŁ.W PRZYCHODNI PRZYJMOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,KTÓRY PO WYWIADZIE I BADANIU SKIEROWAŁ MNIE NA -REZONANS-KRĘGOSŁUPA,BYŁ BARDZO MIŁY,KONKRETNY,ZDECYDOWANY JAKBY JUŻ WIEDZIAŁ CO MI DOLEGA.NIE MYLIŁAM SIĘ.WYNIKI POTWIERDZIŁY LEKARZA PRZYPUSZCZENIA.ZACZĘO SIĘ LECZENIE,SZPITAL W KTÓRYM PRACOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,CIĘŻKA PRACA LEKARZA(KTÓRY JEST ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY),NIESAMOWITA JEGO WIARA W LECZENIEI DBAŁOŚĆ O PACJĘTÓW.BYŁO CIĘŻKO ALE SĄ EFEKTY,DZIŚ MOGĘ NAWET TAŃCZYĆ.DR.GOŁĘBIOWSKI BARDZO DBA O PACJĘTÓW.WEDŁUG MOJEJ I INNYCH PACJĘTÓW OPINI MOGĘ Z CAŁĄ ...
Opinia dodana przez: zyga544

mgr Joanna Pabiasz

Psycholog

Gabinet psychologiczny
Nadrzeczna 22
42-125 Biała

Niestety nie polecam tego psychologa. Miałem okazję uczestniczyć w wielu terapiach u wielu specjalistów. Pani Joanna należy do grupy tych, których zdecydowanie odradzam. Doświadczenie z tym psychologiem było bardzo niezadowalające. Po wielu sesjach nie widzę żadnych pozytywnych zmian, a wręcz czuję się gorzej niż przed rozpoczęciem terapii. Dodatkowo, zachowanie psychologa wydaje się być nieprofesjonalne i nieetyczne. Nie mogę polecić jego/usług nikomu.

lekarz Ewa Milik-Józefiak

Choroby zakaźne

09-411 Biała

Brak kompetencji. Uważa że leżąca starsza osoba, nie mogąca się samodzielnie najeść gdy by była młodsza to do pracy może iść

lekarz Robert Płotnik

Internista, Radiolog