Lekarze Bielsk Podlaski

Dietetyk

Przychodnia Miejska Nr 3
Mickiewicza 20
17-100 Bielsk Podlaski

Profesjonalna obsługa i pełne zrozumienie potrzeb klienta! Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania od przemiłej Pani dietetyk. Program żywieniowo-suplementacyjny jak dla mnie w pełni trafiony! Chudnę i czuję się świetnie! Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Magda

dr Bogusław Madejski

17-100 Bielsk Podlaski

Mimo wizyt w publicznej przychodni jestem w 100%zadowolona jest to jedyny lekarz do którego chodziłam. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jakieś 6 lat temu teraz prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Kompetentny, dowcipny ma podejście do pacjentek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jego jedynym minusem może być to że nie każda z nas rozumie jego żarty... Polecam

lekarz Piotr Lewczuk

17-100 Bielsk Podlaski

Najlepszy ortopeda, lekarz i specjalista jakiego spotkałam w swoim życiu. Same superlatywy. Komunikatywny, miły i pomocny. Po zabiegu kompleksowa opieka. Szczerze polecam z całego serducha.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Marta Dąbrowska-Żychoń

Specjalistyczna Poradnia Neurologiczna Bernatowicz, Romanowski
Adama Mickiewicza 108A
17-100 Bielsk Podlaski

Fachowiec godny polecenia. Zgadzam sie w 100 proc - świetne podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Katarzyna Kryńska

Novva Med Przychodnia Lekarzy Specjalistów
ulica Rejonowa 3a
17-100 Bielsk Podlaski

Bardzo dziękuję Pani Doktor Katarzynie Kryńskiej za właściwą diagnozę oraz opiekę podczas moich dwóch zabiegów koronarografii i ablacji. Chciałem również podziękować całemu zespołowi OIOK w Łomży za wspaniałą opiekę medyczną. Jeszcze raz pragnę podziękować szczególnie Pani Doktor Katarzynie Kryńskiej, która dała mi nadzieję na poprawę mojego zdrowia. Józef Kwiatkowski. Łomża
Opinia dodana przez: Józef Kwiatkowski

lekarz Mariusz Pułka

17-100 Bielsk Podlaski

Polecam z czystym sumieniem. Każda wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Lekarz wszystko wyjaśni, dokładnie zbada.
Opinia dodana przez: Diana

mgr Andrzej Daniluk

Fizjoterapeuta

Bielsk Podlaski

Świetny specjalista z zakresu terapii manualnej. Zna się na rzeczy. Pomaga nawet w sytuacjach beznadziejnych. Polecam.

lekarz Barbara Żarska-Wyłucka

Brańska 26
17-100 Bielsk Podlaski

Jest super lekarzem,zawsze miła i uśmiechnienta.Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.Polecamwszystkim mamom.
Opinia dodana przez: Marina

lekarz Bogusław Demianiuk

Internista, Hipertensjolog

ulica J. Dąbrowskiego 3/115
17-100 Bielsk Podlaski

Kto z Was słyszał, ażeby lekarz wychodzący ze swego gabinetu, mówił każdorazowo do oczekujących pacjentów "dzień dobry". Lekarz uśmiechnięty, uprzejmy i kompetentny. Nie traktuje pacjenta "per noga". Ma zawsze czas dla pacjentów. Byłem mile zaskoczony z wizyty, choć była to wizyta prywatna. Lekarz kardiolog godny polecenia.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Magdalena Bagrowska

Novva Med Przychodnia Lekarzy Specjalistów
ulica Rejonowa 3a
17-100 Bielsk Podlaski

Bardzo dobra i profesjonalna lekarka. Dzięki Pani Doktor zupełnie wyzdrowiałem. Dziękuję z góry Pani Magdalenie za poświęcony czas w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Alina Mińko

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kazimierzowska 3a
17-100 Bielsk Podlaski

Pani doktor jest jak gdyby naszą rodzinną lekarz stomatolog. Uratowała mi "zjedzone" z wiekiem zęby. Jeżeli zachodziła pilna potrzeba interwencji, to nawet można było się z Nią umówić w wolną sobotę. Sumienna i dokładna w działaniu. Konsekwentna w leczeniu. Usługi za rozsądną cenę. Korzystamy z jej usług już ponad 25 lat.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Łukasz Stojak

Radiolog

17-100 Bielsk Podlaski

Polecam Pan doktor kompetentny i uprzejmy Zna się bardzo dobrze na swojej pracy W Bielsku to jedyny godny zaufania lekarz
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

17-100 Bielsk Podlaski

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie . Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

lek. dent. Agnieszka Dembowska-Niczyporuk

Ortodonta

Multi-Dent Marzanna Dąbrowska
Stefana Żeromskiego 11C
17-100 Bielsk Podlaski

Na pierwszej wizycie dr jasno i zrozumiale określiła problem, przedstawiła plan leczenia.Dr.bardzo miła. Polecam.

mgr Anna Juźwiuk

Terapeuta, Psychoonkolog

Pracownia Psychoterapeutyczna Anna Juźwiuk
xx
Bielsk Podlaski

Czas spędzony w gabinecie Pani psycholog był bardzo pomocny. Pani psycholog pomogła nam rozwiązać problemy dojrzewającej córki, kompleksowo zaopiekowała się całą rodziną. Polecam z całego serca i wyleczonej duszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Andrzej Kozłowski

Neurochirurg

17-100 Bielsk Podlaski

Pan dr Andrzej Kozłowski jest mistrzem w swojej dziedzinie. Jestem blisko 3 miesiące po operacji, którą wszyscy wokół mi odradzali - standard: "operacja to ostateczność..." itd. Czuję się doskonale, a o operacji przypomina mi jedynie niewielka blizna. Zdecydowanie lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Agnieszka, Białystok

dr n. med. Irena Tokarewska

Lekarz rodzinny

Bielsk Podlaski

Moim zdaniem, to dobry lekarz. Nigdy nie ma problemów z przyjęciem. Przychodnia długo pracuje, nie trzeba się zapisywać w kolejkę. Jeżeli sama nie może czegoś rozwiązać kieruje do innych specjalistów. Osobiście gorąco polecam.
Zawdzięczam panu prof. Kuźnię możliwość chodzenia i brak bólu! Tylko On podjąć się operacji u mnie wymiany obu bioder. A dzisiaj lekarze z bialestockiego szpitala pytają mnie czemu operowano mnie w Bielsku a nie u nich- bo już na starcie postawili na mnie krzyżyk! Tak właśnie było. A prof. Kuźma załatwił wszystko w ciągu dwóch tygodni, byłam tylko na jednej prywatnej wizycie u profesora. Nigdy nie Sprawił że czułam się ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Rutka

17-100 Bielsk Podlaski

Bardzo rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz! Postawił mnie na nogi po bardzo poważnym uszkedzeniu obu nóg. Bardzo dziękuję za to co dla mnie zrobił i bardzo polecam Pana Doktora! Oby więcej takich fachowców.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marcin Sar

17-100 Bielsk Podlaski

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną operację kolana, gdzie miałam kilka uszkodzeń. Jestem w pełni sprawna i aktywna sportowo. Przy tym kompleksowe podejście do pacjenta zasługuje na najwyższą pochwałę. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika