Biopsja Cienkoigłowa

Wolny termin: 29 Maj o 13:15. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Wolny termin: 8 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

40-108 Katowice

Wspaniały , ludzki , pokorny, empatyczny i bardzo mądry DOKTOR . ZNA się na fachu . Od razu rozpoznał mój problem a do innych lekarzy chodziłem przez pół roku i ZADEN NIE WIEDZIAŁ JAK MNIE LECZYĆ /KONOWAŁY /.
Dopiero ...

Dopiero DOKTOR SZYMIK mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . To prawdziwy specjalista z powołania ... POLECAM

Opinia dodana przez: Antoni
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Opinia dodana przez: M

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Lekarz przez duże L, kompetentny, uczciwy w opiniowaniu stanu zdrowia i konieczności zastosowania zmian zgodnych z poprawą komfortu życia przy paskudnej dolegliwości związanej z chorobą Gravesa-Basedowa i jej konsekwencjami

Opinia dodana przez: Małgorzata

Rzeczowy, o wielkiej kulturze, uczciwy specjalista

Rzeczowy, o wielkiej kulturze, uczciwy specjalista

USG Warszawa lekarz Marek Janisz

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

POlecam gorąco Pana doktora - miałam kłopoty z piersiami i Pan doktor mi pomógł. Bardzo kompetentny oraz bardzo dokładnie wyjaśnił cały zabieg związany z piersiami.

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Z czysty sumieniem poleciłabym Panią doktor Kasperczyk innym pacjentom.Jest kompetentna, zawsze miła, uśmiechnięta,oddana dziecku.Poświęca dużo czasu dziecku i mamie,nawet swój prywatny.Można do niej dzwonić o każdej porze dnia.Posiada duży zasób wiedzy, co wykorzystuje,zajmując się dzieckiem w sposób globalny. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia.

Opinia dodana przez: Lidia11111 lidia1