Lekarze Blachownia

Neonatolog, Pediatra

Gabinet lek. med. pediatra, neonatolog Ewa Synowiecka
Sosnowa 31A
42-290 Blachownia

Pani dr to wspaniały człowiek i genialny specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania bardzo dokładną wnikliwa. Trafne diagnozy za każdym razem. Widać że kocha dzieci i to co robi. Antybiotyki zapisuje w ostateczności. Dokładnie bada i poświęca na wizytę tyle ile potrzebuje i pacjent i rodzic. Mnie spanikowanej matce odbiera telefony i smsy nawet wieczorem. A kiedys nawet wcześnie rano po swoim ciężkim dyżurze nas przyjęła. Moja córka ma 5 lat ...
Opinia dodana przez: Mama Martynki i Maksyma

lek. dent. Natalia Gałas

Księżycowa 11
42-290 Blachownia

Polecam każdemu, Pani Natalia jest dentystką z powołania☺️ Wszystko bezboleśnie, dzięki niej w końcu z przyjemnością chcę chodzić do dentysty!:)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. dent. Mariusz Białek

ul. Biegańskiego 26A
42-290 Blachownia

Od 30 lat wszyscy moi bliscy i ja jesteśmy pacjentami. Nie będę wymieniał co i jak. Wszystko na 100 %
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Zajusz

NZOZ Przychodnia Lekarska "BLAMED"
Henryka Sienkiewicza 4
42-290 Blachownia

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Roman Zajdel

Reumatolog

Żwirki i Wigury 3a
42-290 Blachownia

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

lekarz Wojciech Podhorecki

42-290 Blachownia

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pan Doktor jest zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Stanior

42-290 Blachownia

Taki powinien być każdy Lekarz to Doktor z powołania jak się mówi ze świecą w tych czasach szukać. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Antoni Rother

Blachownia

Bardzo dobry lekarz! Wypytuje oraz słucha, dokładnie tłumaczy. Trafnie stawia diagnozę oraz jest bardzo zainteresowany i pomocny.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Kamila Ślęzak-Januszko

42-290 Blachownia

Dziś, pierwszy raz po wyjściu z gabinetu byłem zszokowany podejściem lekarza do pacjenta który przyszedł na wizytę na NFZ a nie prywatnie. Pełen profesjonalizm i kultura. Podejście z szacunkiem dla drugiego człowieka, szczegółowo przeprowadzony wywiad jak i wytłumaczenie co takiego dzieje się w organizmie i jak będzie przebiegało leczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdej osobie.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Wojciech Nocoń

NZOZ BLAMED
SIENKIEWICZA
42-290 Blachownia

Miałam u pana doktora robione kanałowe i leczone dwa zęby z próchnicą ale jak się okazało nie wykonał tego jak należy. Oczyścił 3 z 4 kanałów i to nie do końca przez co musiałam wykonać ponowne leczenie i zapłacić dużo więcej. W jednym z zębów z próchnicą źle został oczyszczony od strony policzka a w drugim zębie obok powstała nowa dziura. Podjęłam się leczenia w innym miejscu gdyż tu nie ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Janusz Szyprowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Sosnowa 2 lok. 1
42-290 Blachownia

Świetny specjalista i super człowiek. Operował mi kolano i jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że już go nie ma na Parkitce! Niech się Pan trzyma Panie doktorze.

lek. dent. Ewa Białek

ul. Biegańskiego 26A
42-290 Blachownia

Bardzo dobra Pani Stomatolog, świetne podejście do dzieci - robi szybko i po sprawie. Polecam. Ludzie nie jeźdźcie do żadnych specjalnych dentystów dla dzieci - nie trzeba Pani Ewa ma sto razy lepsze podejście niż w tych klinikach. Moje dziecko wręcz pyta kiedy znowu pojedziemy do dentysty. Kasia
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Ucieklak

Pulmonolog, Pediatra

Narcyzowa 1
42-290 Blachownia

Leczę swojego synka u tej Pani od 3lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Antybiotyk dostajemy w ostateczności i nie zdarzyło się żeby synek nie został dobrze zdiagnozowany i leczony.

lekarz Bernard Rajczyk

Przychodnia Chirurgiczna Spółka Partnerska Lekarzy Jabłonka,Pius,Sawicki
ul. Sosnowa 12
42-290 Blachownia

Po wizycie na oddziale kierowanym przez doktora stwierdzam iż poziom diagnostyki pozostawia wiele do życzenia, ponieważ Pan doktor postawił diagnozę onkologiczną bez wyników histopatologii wprowadzając mnie w niewyobrażalną traumę.Po całkowitej diagnostyce w innym miejscu diagnoza Pana doktora nie znalazła potwierdzenia.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Janusz Przybylski

NZOZ BLAMED
SIENKIEWICZA
42-290 Blachownia

Pan doktor godny polecenia. Wspaniały i kompetentny lekarz o cudownym podejściu do starszej pacjentki. Cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki trafnej diagnozie po raz kolejny moja Mama mimo zaawansowanego wieku szybko wraca do zdrowia. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bożena Tarkowska

NZOZ Przychodnia Lekarska "BLAMED"
Henryka Sienkiewicza 4
42-290 Blachownia

Nie polecam lek. Bożeny Tarkowskiej. Chyba nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Mój problem polegał na tym, że przez 3 miesiące nie pojawiła się u mnie miesiączka. Pani doktor stwierdziła że nic się nie dzieje i przepisała duphaston. Który oczywiście wywołał moją miesiączkę, natomiast na mój problem nie pomógł. Kolejną wizytą postanowiłam poprosić o badania. I udało się dostałam skierowana na badania, które wykryły zbyt dużą ilość ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Synowiecki

Ortopeda, Traumatolog

Sosnowa 31a
42-290 Blachownia

Witam, Mam problemy z kręgosłupem. Wizyty mam w Blachowni. Dostałem zwolnienie z pracy ( sam zaproponował ) Aktualnie dostałem skierowanie na tomografię komputerowa, jestem już po i lada dzień idę na wizytę. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do lekarza. Jednak miałem tylko dwie wizyty. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam

lekarz Jolanta Pendrasik

42-290 Blachownia

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Rzeczowa porada i godna polecenia konsultacja. Kontakt z pacjentem na wysokim poziomie. Jestem zachwycona.

lekarz Krzysztof Krakowian

42-290 Blachownia

Mój tata trafił na SOR w Blachowni z podejrzeniem złamania kości promieniowej. To, jak potraktował go ten lekarz, jest karygodne. Gdy nadszedł moment nastawiania ręki, bo okazało się, że podobno „tylko” wyskoczyła ze stawu, mój tata usłyszał od tego lekarza, że ciekawe jak on ma takiego grubasa nastawić …. Może tata nie jest filigranowej budowy ciała, ale kultury u tego lekarza darmo szukać. Nie dostał nawet zwolnienia, dziś pojechał po ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Cecylia Przybylska

Dermatolog

Blamed
42-290 Blachownia

Dodaję opinie po raz kolejny gdyż jest usuwana. Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani. Nas np. wyrzuciła z gabinetu z 6letnim dzieckiem. jednoczesnie odsylajac męza by sprawdzil cyt. skierowanie w rejestracji bo ona nie bedzie pracowac za darmo. tak zle jeszcze zaden lekarz nie potraktowal naszego dziecka i nas.
Opinia dodana przez: Klaudia