bolesławiec

Ortopeda

Provita
ul. Grunwaldzka 7a
Bolesławiec

Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
Łucja z Bolesławca

Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Waldemar Krajewski

Pediatra

Kopernika 10
Bolesławiec

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca gdzie przyjął nas ten przemiły i pełen pasji lekarz , gdy stwierdził sapkę i leczenie domowe inhalatorem i wodą morską - kamień spadł nam z serca . Powiedziałem mu , że jest jedynym człowiekiem jakiego dzisiaj spotkałem ;) . Odział przepięknie utrzymany , normalne sale ( nie to co w Lubinie ) . Gorąco polecam konsultacji .

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Janusz Muszyński

Internista

Provita
ul. Grunwaldzka 7a
Bolesławiec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Urszula Materna-Milewska

Neurolog   (+1 więcej)

Bolesławiec

Kompetentna miła i delikatna. Serdecznie polecam.

Kompetentna miła i delikatna. Serdecznie polecam.

lekarz Alina Raszkiewicz-Wiktor

Okulista

Baj Danuta Raszkiewicz-Wiktor Alina Gabinet Okulistyczny 1-go Maja 14/13
Sądowa 7
Bolesławiec

Pani doktor tłumaczy, poświęca czas pacjentowi i posiada wysoką wiedzę. Nie jest ona zapatrzona w siebie,w sytuacjach, kiedy nie ma odpowiednich urządzeń, kieruje pacjenta do innej placówki. Od lat uczęszczam do tego lekarza, który sumiennie podchodzi do swojego zawodu.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Bolesławiec

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

lek. dent. Izabela Ejsmont

Prywatny Gabinet Lekarski
Starzyńskiego 6 d
Bolesławiec

Najlepszy dentysta jakiego odwiedziłam, godny polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

lekarz Krzysztof Mildner

Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
Bolesławiec

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Helena Szwaj-Moreno

None
Bławatkowa 6
Bolesławiec

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, dzieki niej mam zdrowe i piekne corki. polecam ją kazdej kobiecie. Pani doktor jest mila i sympatyczna. do kazdej pacjentki podcodzi indywidualnie.

Opinia dodana przez: jolanta

mgr Kalina Łysiak

Rehabilitant dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Fizjoterapii Kinesio Kalina Łysiak
Sadowa 38
Bolesławiec

Pani terapeutka jest młodą osobą jeżdżącą na wszystkie nowe kursy. I cena jest ok