Botoks

dr Aleksandra Jagielska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 26 Sty o 18:00. Sprawdź inny.
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog, Medycyna estetyczna

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Pani Doktor jest godna zaufania i polecenia. Specjalista z dużym doświadczeniem, mądrością i rzetelnością. Życzliwa dla każdego pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!!:)

Chirurg ogólny None dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Chirurgii Endokrynologicznej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi

None

Najwyzsze slowa uznania za kompetencje, empatie,wiedze.Z calego serca polecam p dr.Jego umiejetnosci sa niespotykane.Potrafi podczas jednej wizyty odmlodzic kobiete o 10 lat za niewielka cene.Szczerze polecam. Bogna Strzelczyk

Opinia dodana przez: Bogna Strzelczyk
Dermatolog Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Wenerolog

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.
Dr Stajkowska jest osobą - ...

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola
Alergolog Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina
Chirurg ogólny Warszawa lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Gabinet Ginekologiczny "Gyn-Care"
Chodkiewicza 7 lok usł 4

Najlepsza specjalistka u której byłam!!. Wcześniej chodziłam do różnych specjalistów i dopiero Pani dr. mi pomogła. Kasia

Ortodonta Skarżysko-Kamienna lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Ortodonta, Protetyk

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
Skarżysko-Kamienna

Witam, jestem dość specyficznym pacjentem ponieważ mam niski próg bólu że tak to nazwe.. przypadkowo natrafiłem na Panią Martę chciałem zapytać o gaz rozweselający czy na prawdę to działa ? rozważam leczenie w tym że gabinecie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. pozdrawiam