Brodawki

Wolny termin: 29 Maj o 13:15. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Wolny termin: 29 Maj o 14:20. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Chirurg ogólny, Flebolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Podolog Poznań  Eliza Nowak

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Bardzo się cieszę ze trafiłam do pani dr. Długo się zastanawiałam nad wizytą, próbowałam się sama leczyć, znaleźć jakieś domowe sposoby, teraz żałuje że tak długo zwlekałam. trzeba było się umówić na wizytę pare miesięcy temu i mieć problem z głowy. Polecam pania dr. niezwykłe podejście do pacjenta

Ginekolog położnik Łomża dr n. med. Maciej Skrętek

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3
18-400 Łomża

Wolny termin: 28 Maj o 16:40. Sprawdź inny.
Dermatolog Warszawa dr n. med. Beata Młynarczyk-Bonikowska

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta
Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Powiększałam i modelowałam w kwietniu 2017 piersi u pani doktor Wiśniewskiej-Goryń. Wszystko poszło dobrze, wygląd świetny. Na wrześniowych wakacjach wreszcie nie kombinowałam i się nie wstydziłam. Pani doktor bardzo sympatyczna, miała dla mnie dużo czasu i przed i po zabiegu. Klinika Formed i opieka w niej bardzo sympatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna
Dermatolog Warszawa dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Dermatolog, Wenerolog

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota