Lekarze Brzeg

Witam Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

lekarz Monika Drozd

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro
49-300 Brzeg

Pani Doktor jest sympatyczną uśmiechniętą osobą, co sprawia, że wizyty u niej to przyjemność. Moja mama robiła u niej protezę i mówiła, że mogła spać w fotelu gdy Pani Drozd wyrywała jej zęby. Gdy miałam jakiś problem z dziąsłem poszłam do niej, a tak sprawdziła i powiedziała, że nic sie nie dzieje. Bezpłatnie! Widać, że kocha swoją pracę. Polecam serdecznie

lekarz Krzysztof Wręczycki

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny
Ziemi Tarnowskiej 3
Brzeg

Po pierwsze kompetencja, po drugie uprzejmość... dużo można pisać, bardzo dobry urolog, kontaktowy, nie ma dystansu, przy i tak stresującej pierwszej wizycie. Mi pomógł, polecam.
Opinia dodana przez: Mek

lek. dent. Marcin Kelm

Piastowska 31/1
49-300 Brzeg

Pan doktor zajmował się leczeniem uzębienia mojego ojca(lat 83). Bardzo duże zadowolenia, żeby nie powiedzieć uwielbienie, ze strony taty. Same pozytywy od leczenia po zwykłe człowieczeństwo. Uważam, że takiego lekarza i człowieka trzeba polecać i niniejszym to właśnie z czystym sumieniem czynię. Serdeczne dzięki Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Andrzej Grabowski

Prywatny Gabinet Lekarski
marsz. Piłsudskiego 14 lok. 5
49-300 Brzeg

dentysta najlepszy na jakiego dotąd trafiłam. wizyty są prywatnie, ale za białe plomby z wizytą zapłaciłam 120zł, czyli mniej niż w publicznej placówce za samą plombę. Mój mąż za kanałowe płaci 300zł, co też jest godne polecenia. Dodatkowo fachowa obsługa, żarcik dla rozluźnienia. POLECAM!

Maria Mudrak

Psycholog

EGO Psychologiczny Ośrodek Badań i Szkoleń
Górnośląska 11
49-300 Brzeg

Bardzo kompetentny i konkretny psycholog. Przykłada wiele czasu do omówienia i przedstawienia wyników badania, dokładnie wszystko wyjaśnia. Gorąco polecam.

lek. dent. Katarzyna Galas

Prywatny Gabinet Lekarski
Księcia Jerzego II Piasta 2 a
49-300 Brzeg

Bardzo miła Pani doktor z bólem zęba przyjęła mnie od razu. Delikatna,szybka i skuteczna. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Grzegorz Kasalik

Anestezjolog

Brzeskie Centrum Medyczne
ulica Mossora 1
49-300 Brzeg

Trafiłam z upadku na stół operacyjny do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Doktor mnie znieczulał od pasa w dół. Każdy krok miałam wytłumaczony, co teraz zrobi, co poczuję itp. Zaoszczędził mi tym wiele strachu, dziękuję. Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: "Złotko"

lekarz Piotr Domisiewicz

Psychiatra

49-301 Brzeg

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Barbara Janiszewska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Sukiennice 2
49-300 Brzeg

Przesympatyczna i kompetentna obsługa , miła atmosfera,pacjent czuje sie prawie rozpieszczony i jestem bardzo zadowolony.

lekarz Ewa Tuła-Granat

Lekarz rodzinny, Pediatra

Towarowa 6
49-300 Brzeg

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Bardzo szanuję to,że z rozsądkiem i rezerwą podchodzi do przepisywania "mocnych" leków. Zawsze stara się szukać alternatywy. Dla mnie bardzo ważne jest też to że poświęca dużą ilość czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

lekarz Mirosław Dobranowski

Anestezjolog

49-301 Brzeg

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Karol Stania

Internista, Kardiolog

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Brzeg
ulica Ziemi Tarnawskiej 3
49-300 Brzeg

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Piotr Bogdan

Laryngolog

Bohaterów Monte Cassino 3a
49-300 Brzeg

Pan doktor uratował mi słuch już dwukrotnie (perforacja błony bębenkowej z zapaleniem). Polecam go wszystkim znajomym.

lekarz Marek Żabczuk

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna
49-300 Brzeg

Potwierdzam, że Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy.Zapewnił szybką i fachową opiekę. Bardzo polecam. Bardzo polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: DANUTA
polecam, bardzo dokładna i staranna, wytłumaczy co się dzieje i jak zapobiegać na przyszłość

lekarz Maciej Pozowski

49-301 Brzeg

Wspaniały człowiek. Miły ,z dużym poczuciem humoru.Empatyczny.A przede wszystkim KOMPETENTNY,a takich lekarzy szukamy.Polecam dr Pozowskiego z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Dominika Car

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

Polecam z całego serca. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie oraz podejście do pacjenta godne pochwały.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Ryszard Dutkowiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Okulistyczny Barbara Duber
ks. Popiełuszki 10 lok. 4
49-300 Brzeg

Bylam u dr Dutkowiaka po raz pierwszy i mam bardzo dobra opinie o tej wizycie. Wczesniej chodzilam do różnych lekarzy i dopiero teraz jestem zadowolona;) Pan doktor wydaje sie byc skromnym, uczciwym czlowiekiem. Wszystko mi wytlumaczyl i odpowiedzial na kazde pytanie. Koszt wizyty 90zl a powinien wziac wiecej zgodnie z cennikiem poniewaz mialam szczegolowe badanie gin, usg gin, usg piersi i cytologie, i co najwazniejsze wizyta byla niekrepujaca! Nie znam ...

lekarz Andrzej Kurzawa

Chirurg ogólny, Urolog

Mossora 4
49-301 Brzeg

miałem okazje poznać Pana doktora w szpitalu ,jest wrażliwy ,uprzejmy, kompetentny,traktuje pacjenta profesjonalnie i poświęca swój czas-szkoda,że takich lekarzy jest coraz mniej.