Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Bydgoszcz

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Bydgoszcz

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
Bydgoszcz

Super lekarz. Godny polecenia. Do pacjenta zawsze bardzo miła i dokładnie tłumaczy. Nie mam żadnych uwag. Polecam!

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

Gabinet psychologiczny PO-MOC
Ugory 2/9
Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 5

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej
Wolny termin: 18 Gru o 09:00. Sprawdź inny. # 6

Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

Szpital Wojskowy
ul. Powstańców Warszawy 5

Witam,

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
Bydgoszcz

Świetny lekarz z podejściem do pacjenta. Leczył mnie oraz moją rodzinę w POZ. Nie byłem nigdy u lepszego !

Opinia dodana przez: Leszek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
Bydgoszcz

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Nakielska 95a
Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.

Opinia dodana przez: Bogdan