Lekarze Bydgoszcz

Okulista, Okulista dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Elżbieta Szymańska
Rejtana 10/14
85-032 Bydgoszcz

Byłam na wizycie z córką u Pani doktor. Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miłe nastawienie do dzieci. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dziecko i ja jesteśmy zadowolone z wizyty.

dr n. med. Radosław Piotrowicz

Chirurg naczyniowy

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Pan Doktor wykonał badanie dopplerowskie układu żylnego kończyn ,rzeczowo wyjaśnił mi wynik badania .Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości .Cała wizyta w super atmosferze ,polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora !! Uprzejmość ,kompetencja i zrozumienie !!!
Opinia dodana przez: Bernarda
                                       lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Całkowity profesjonalizm. Doktor Pankowski jest precyzyjny do maksimum w każdym aspekcie leczenia. Cały proces leczenia odbywa się dokładnie zgodnie z planem jaki Pan Doktor nakreśla przy pierwszym spotkaniu, który to plan jest następnie terminowo i dokładnie realizowany. Spokój Pana Doktora i jego ogromne doświadczenie zawodowe sprawiają że leczenie nie powoduje żadnego stresu. Jest ono też całkowicie bezbolesne. Do końca życia nie pójdę do żadnego innego lekarza z zębami choć wątpię ...
Opinia dodana przez: Zbigniew
                                       lek. dent. Wojciech Salata

lek. dent. Wojciech Salata

85-796 Bydgoszcz

Miałam przyjemność poznać i poddać sie dzisiaj zabiegowi leczenia kanałowego zęba, który wg innych stomatologów miał być usunięty! Pan dr Wojtek Salata u którego miałam dzisiaj przyjemność być to nie tylko świetny fachowiec ale jeszcze bardzo uprzejmy, miły, troskliwy i wesoły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejscia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Juz po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pana Wojtka czego nie mogę powiedzieć o innych ...
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                       mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Masażysta, Fizjoterapeuta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                       mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Otolaryngolog
                                       lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

Otolaryngolog

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Paweł Radziejewski

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Karłowicza
Bydgoszcz

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Chirurg stomatolog, Stomatolog

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność. Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani ...
Opinia dodana przez: Beata
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.

lek. med. Ewa Łączkowska

Terapeuta, Chiropraktyk

Klinika Medycyny Naturalnej Longa Vita
Jagiellońska 109/21
Bydgoszcz

Holistyczne podejście do pacjenta, dobra diagnoza i skuteczne metody leczenia ziołami oraz akupunkturą. Tam gdzie medycyna konwencjonalna zawiodła tam Pani Ewa pomogła. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psychiatra
                                       lekarz Arkadiusz Cybulski

lekarz Arkadiusz Cybulski

Psychiatra

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
85-072 Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam
                                       lek. dent. Aleksandra Michalak

lek. dent. Aleksandra Michalak

Stomatolog, Ortodonta

85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Urolog dziecięcy
                                       dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psycholog
                                       dr Maja Łoś

dr Maja Łoś

Psycholog

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Dermatolog
                                       dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.
Opinia dodana przez: Alina

Laryngolog

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Mało takich lekarzy. Uprzejmy, wyrozumiały, pomocny. Leczę się u Pana Doktora. Wydał mi skierowanie na TK, które zgubiłam. Przypadkowo spotkałam Pana Doktora w innej placówce i mi wypisał nowe.To było takie ludzkie-przyjazne. TK był w moim przypadku niezbędny. Polecam kazdemu kto chce być objęty troskliwą opieką.
Opinia dodana przez: Grażyna