Chirurg Dziecięcy Gdańsk

Chirurg dziecięcy, Dermatolog

Ośrodek Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej
Wały Piastowskie 24
80-855 Gdańsk

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Opinia dodana przez: Mariusz M
Chirurg dziecięcy Gdańsk lek. dent. Tester Testerowski

lek. dent. Tester Testerowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Klonowo
Klonowa 3
Gdańsk

Wspaniały lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry

Opinia dodana przez: Adaś

Goplańska 100

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Gdańsk

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss
Chirurg dziecięcy Gdańsk dr n. med. Marcin Łosin

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

80-460 Gdańsk

To był dla mnie zaszczyt powierzyć ukochanego synka w ręce p. dr Łosina. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm i cudowne podejście do dziecka.

Opinia dodana przez: Monia

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Beniowskiego 23
80-382 Gdańsk

Cierpliwy, miły, uśmiechnięty, rzeczowy, dobry specjalista, udzielający wyczerpujących informacji na temat zdrowia pacjenta. Gorąco polecam! i życzę innym pacjentom tak dobrej opieki na Oddziale Chirurgii i Urologii GUMed

Opinia dodana przez: Edyta