Chirurg Dziecięcy W Okolicach Ostrów Lubelski

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

gabinet kliniczny
Grunwaldzka 245
Wyśmierzyce

Wspaniały lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry

Opinia dodana przez: Adaś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Byłem z synem ze stulejką u innego lekarza w Chełmie -rzeźnik, dziecko na słowo że pojedziemy do chirurga płakało i chowało się. Po wizycie Pana doktora Zmysłowskiego samo pytało kiedy pojedziemy na kontrolę.
Pełny profesjonalizm , podejście i kultura, pomimo ...

Pełny profesjonalizm , podejście i kultura, pomimo że nie byłem prywatnie a w dsk-lublin

Opinia dodana przez: Remigiusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Przed laty leczył moje dzieci. Bez zarzutu, a wręcz wspaniale. Dzieci, które leczy, jak wynika z licznych publikacji, wręcz go kochają. Kompetencja, rzetelność, poświęcenie i ...uśmiech dla pacjenta. To współczesny dr Judym, tyle, że lepszy.

Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Łukasz Matuszewski

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Gorąco polecam Pana doktora, kompetentny i rzeczowy z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy rodzicom w czym jest problem, poświęca tyle czasu ile jest potrzeba z dobrym podejściem do dzieci. Naprawdę godny polecenia.

dr n. med. Jerzy Czyż

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Sylwia

20-093 Lublin

Bardzo kompetentny lekarz,zawsze uprzejmy,polecam wymagającym rodzicom.

Bardzo kompetentny lekarz,zawsze uprzejmy,polecam wymagającym rodzicom.

20-093 Lublin

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Operował mojego synka (blizna praktycznie niewidoczna). Może trochę zabiegany ale niezwykle uprzejmy i sympatyczny (a to rzadka cecha u lekarza). Super podejście do pacjentów i rodziców. Trafiliśmy na niego przypadkiem a okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam doktora Tomasza!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Ryszard Siwek

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Dr Siwek ponownie wzbudzil zaufanie mojego synka do lekarzy. Miły, sympatyczny, konkretny.

lek. dent. Leszek Czajkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

W&L DENT S.C. Wioletta i Leszek Czajkowscy
Leszczyńskiego 6
20-069 Lublin

bardzo dobry chirurg, spokojny, tlumaczy każdą czynność,zabieg wykonuje bardzo fachowo.

lekarz Paweł Szwarc

Chirurg dziecięcy, Lekarz medycyny ratunkowej

20-093 Lublin

Totalny ignorant i bardzo słabe podejście do dziecka. Syn przeżył straszny stres podczas zaszywania rany otwartej w idzie. Kiedy spytał o imię syna i było zagraniczne (gdyż syn urodził się za granicą) powiedział poprostu głośno nie ważne ! To było strasznie nie grzeczne co mi się totalnie nie spodobało rozumiem ze pewnie po angielsku lekarz noe zdążył się nauczyć i pewnie mógł mieć problem z wymową no ale pani w recepcji jakoś sobie poradziła i zdecydowanie miła więcej kultury osobistej oraz ciepła do ludzi
Poprostu żenada panie Szwarz

Opinia dodana przez: Krzysztof SADLO