pomorskie chirurg dziecięcy

lekarz Jan Zagierski

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromne zaangażowanie w moje leczenie, troska i praca wykonywana z sercem.

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
ul. Warszawska 34/36
Gdynia

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

dr n. med. Jacek Rogoń

Goplańska 100

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

dr n. med. Marcin Ulasiński

Szpital Specjalistyczny im.F.Ceynowy
ul. Jagalskiego 10
Wejherowo

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Kornet

None
ul. Leśna 9
Bydgoszcz

z cala odpowiedzialnoscia polecam dr.marka korneta jest to super profesjonalny lekarz ktory zna sie na rzeczy oraz jest lekarzem z powolania mega pozytywne podejscie do dziecka a takze opieka jaka otrzymalismy wraz z synem marzenie nasz synek czul sie pewnie nie stresowal sie wiedzial ze jest w dobrych rekach jeszcze raz polecam dr marka korneta

Opinia dodana przez: radek

lekarz Jarosław Wojtjuk

Gdynia

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,znający i kochający swoich pacjentów. Lekarz z prawdziwym , rzadko spotykanym obecnie powołaniem. Kompleksowo podchodzi do leczenia, bo oprócz tego że jest wybitnym chirurgiem , bardzo duże znaczenie przywiązuje do tego ,aby chory czuł się maksymalnie komfortowo i był zaopiekowany przez: lekarzy, pielęgniarki i rodzinę. Lekarz , który dba o swoich pacjentów, jak ojciec o swoje dzieci. Zgadzam się z poprzednią opinią ,że skromność jego osoby świadczy także o jego wielkości.

Chirurg stomatolog Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
Reda

Wspaniała Pani Doktor:) Każda wizyta to czysta przyjemność. Moje dzieci ją uwielbiają.. Jest bardzo profesjonalna, a przy tym miła i cierpliwa. Polecam!

lekarz Marian Cimaszewski

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lekarz Rafał Mańka

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
Grudziądz

Bardzo miły i zabawny człowiek..... Super podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Szczerze polecam.

lekarz Wojciech Narożański

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss