pomorskie chirurg dziecięcy

Wolny termin: 31 Paź o 07:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Jan Kowalski

Chirurg dziecięcy   (+2 więcej)

Placówka medyczna O bardzo długiej nazwie, która się nie mieści Warszawa
morska 1
Chylonia, Gdynia

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Opinia dodana przez: Mariusz M

lekarz Jan Zagierski

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromne zaangażowanie w moje leczenie, troska i praca wykonywana z sercem.

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
ul. Warszawska 34/36
Gdynia

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Marek Kornet

None
ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .

Opinia dodana przez: Kamil
Chirurg stomatolog Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
Reda

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Marcin Ulasiński

Szpital Specjalistyczny im.F.Ceynowy
ul. Jagalskiego 10
Wejherowo

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Jarosław Wojtjuk

Gdynia

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,znający i kochający swoich pacjentów. Lekarz z prawdziwym , rzadko spotykanym obecnie powołaniem. Kompleksowo podchodzi do leczenia, bo oprócz tego że jest wybitnym chirurgiem , bardzo duże znaczenie przywiązuje do tego ,aby chory czuł się maksymalnie komfortowo i był zaopiekowany przez: lekarzy, pielęgniarki i rodzinę. Lekarz , który dba o swoich pacjentów, jak ojciec o swoje dzieci. Zgadzam się z poprzednią opinią ,że skromność jego osoby świadczy także o jego wielkości.

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lekarz Rafał Mańka

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
Grudziądz

Bardzo miły i zabawny człowiek..... Super podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Szczerze polecam.