Poznań Chirurg Dziecięcy

lekarz Witold Porzucek

Ułańska 19
Poznań

Genialny lekarz. Uratował mi życie.

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. Takiego lekarza to ze świecą szukać. I każdy lekarz powinien się od niego uczyć profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Przemysław Westerski

Chirurg dziecięcy, Kardiochirurg

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

dr n. med. Milud Shadi

Poznań

Ja sie tam u niego lecze od 9 lat. Wg mnie najlepszy lekarz jaki może być w Polsce ;))

dr n. med. Jerzy Harasymczuk

Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
Poznań

Około miesiąc temu zgłosiliśmy się do doktora z córką która borykała się z przepukliną pachwinową prawostronną. Przez cały proces od diagnozy po operację przeprowadzał nas doktor Jerzy Harasymczuk. Wybitna, profesjonalna, ciepła osoba która już na pierwszej wizycie zdobyła u nas 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce dziecku oszczędzić traumy i stresu. Dziękujemy !

Opinia dodana przez: Tomasz

dr hab. n. med. Stefan Sobczyński

Poznań

Wspanialy czlowiek. Mojej malej ladnie oparzenie sie goi.potrafi uspokoic rodzica rozbawic dziecko. Wspanialy czlowiek na odpowiednim miejscu.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jarosław Adamczak

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Poznań

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

dr n. med. Michał Błaszczyński

Żeromskiego 30a
Poznań

"Kocham" Ten wyspecjalizowanych szpital i zarazem Pana Michała uratował mojemu skarbowi 2 razy życie a za 3 razem jego specjaliści z innej dziedziny ale nie omieszkał zainteresować sie jego starym pacjentem po naprawdę długich latach aż wręcz wydaje sie to niemożliwe pamięta chyba każdego swojego pacjenta, godny polecenia to mało powiedziane wyrazy wdzięczności nie do opisania i wyrażenia w słowach , aż łza mi sie ciśnie do oczu za ten ciężki czas prace i wkład mam dziś syna pięknego mądrego poprostu cudo wielki szacunek Panie Michale pozdrawiamy z całego serca mama Anita i syn Alan

dr n. med. Jacek Grażyński

Posum Poznań
Al.Solidarności 36
Poznań

Miałam wypadek samochodowy. Dr błyskawicznie postawił prawidłową diagnozę, wykonał operację. Uratował moją córkę. Dziękuję z całego serca.

dr n. med. Paweł Kroll

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Podbipięty 37
Poznań

Przepięknie zreperował stulejkę naszego synka. Przed operacją tylko dwie wizyty, bo była próba leczenia zachowawczego, ale się nie powiodła i musieliśmy się zdecydować na operację. Operacja była wykonana w przepięknej klinice, warunki dla pacjenta i rodziców przeszły nasze oczekiwania. Pan Doktor Kroll bardzo sprawnie zorganizował pobyt w szpitalu i co ważne pobyt ten był krótki. Efekt operacji jest przepiękny. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Sławek

dr hab. n. med. Przemysław Mańkowski

Ul.Krakowska
Poznań

Moja córka była dwa razy operowana przez doc. Mańkowskiego. Były to trudne i ryzykowne operacje na trzustce, szczególnie ta druga, dziewięciogodzinna, po której córka w ciężkim stanie trafiła na intensywną terapię. Nie było łatwo, ale udało się. Pod opieką doc. Mańkowskiego córka wraca do zdrowia. Znakomity specjalista, oddany dzieciom, kocha to co robi. Spędziłam z dzieckiem na oddziale wiele tygodni, takiej opieki i oddania dzieciom nie spotkałam nigdzie. Dziękuję. Polecam doc. Mańkowskiego całym sercem.
mama Sabiny.