Lekarze Chirurg dziecięcy Rzeszów

Tomasz Wieliczko

Chirurg dziecięcy

Rzeszów

Miły i sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru. Lekarz z powołania. Polecam tego pana. Najlepszy chirurg w Rzeszowie.
Opinia dodana przez: Mona

dr n. med. Andrzej Międlar

35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.
Byłam zupełnie przypadkowo na wizycie u dr Pasternaka i czułam się jak w Szpitalu w Leśnej Górze 🙂 zostałam: zbadana, poinformowana, uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowalam, mimo że to nie była prywatną wizyta. Doktor z powołania! Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Robert Schwarz

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Pan Robert Schwarz – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej - to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu. Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia! Zdzisław Dziedzic
Opinia dodana przez: Zdzisław
Jest idealnym specjalistą,bardzo miły,grzeczny,wszystko wytłumaczy o chorobie,zajmuje się pacjentem tak przed jak i po operacji.Ja mu bardzo dziękuje,robił mi 2 operacje.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Lesław Szczerba

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę! Jan T z Jarosławia
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Zbigniew Małek

Gabinet prywatny Zbigniew Małek
Cegielniana 38/5U
35-310 Rzeszów

Pan Doktor ujmuje niesamowitym podejściem do pacjenta jak również swoją wiedzą medyczną. Operował mnie 31sierpnia 2020roku w MSWIA i jestem mu bardzo wdzięczna. Panie doktorze wszystko jest ok i bardzo dziękuję za uratowanie mi życia
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Józef Ratajczyk

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwy. Osoba o dużej kulturze osobistej. Zawsze punktualny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Owsiany

Ustrzycka 3A
35-504 Rzeszów

bardzo dobry lekarz ,wykonywal mi zabieg usuniecia czyraka w piersi na izbie przyjec szpitala ..Polecam bardzo
Opinia dodana przez: karolina

Janusz Skorupka

Gabinet lekarski
67-000 Rzeszów

Operacja przepukliny pachwinowej . Olbrzymia profesjonalność , rzeczowość , dobry kontakt przed i po operacji. Wybór sposobu leczenia i rekonwalescencji idealnie dobrany do przypadku pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Piotr Janik

lekarz Piotr Janik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Klinika Anti-Age
Architektów 1/45
35-082 Rzeszów

Już miałam zrobiony zabieg - lekarz godny polecenia: fachowość , uprzejmość, ma czas dla pacjenta. Oby wszyscy lekarze podchodzili tak do wykonywanej pracy.

lekarz Robert Wojnarowski

Lwowska 74A
35-301 Rzeszów

Bardzo dobry specjalista godny polecenia. Bardzo uczciwy i oddany swojej pracy Pol roku temumiałam operowanie haluksy,doktor Wojnarowski zrobił to perfekcyjnie . Ból do zniesienia , a opieka lekarza bardzo dobra. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Halina Urban

Chirurg dziecięcy

35-301 Rzeszów

Znakomity lekarz, niesamowity człowiek, mówią że anioły chodzą po ziemi, Pani Urban jest jednym z nich, profesjonalizm, fachowość i serce na dłoni. Lekarz z prawdziwego powołania z pasją -osobiście nie spotkałam lepszego lekarza, leczę syna od urodzenia czyli już 15 lat i dzięki Pani Urban to zdrowy i sprawny chłopak.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Freygant

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalizm w każdym calu. Od razu na wizycie zaproponował 2 zabiegi, które w niedługim czasie wykonał. Pan Doktor wszystko wyjaśnił. Podczas pobytu w szpitalu, zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie pytania, zmienił również opatrunek, a po pewnym czasie usunął szwy. Lekarz troskliwy o pacjenta, uprzejmy, miły. Każdemu polecam takiego chirurga :)
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Halina Lech

Chirurg stomatolog

Królewska 34
35-616 Rzeszów

Najlepszy specjalista w wyrywaniu zębów, korzeni, ósemek ... - a wydarłam ich kilkanaście u różnych stomatologów. Pani doktor pozostawia wszystkich w tyle - jest najlepsza !!! Robi to bezboleśnie i nawet się trudno zorientować w którym momencie jest już po zabiegu - perfekcja w najwyższym wydaniu .... POLECAM
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Robert Podlasek

35-301 Rzeszów

Świetny lekarz, z powołaniem, bardzo dobry specjalista, fachowiec w swoim zawodzie. Życzliwy dla pacjentów. Trafnie stawia diagnozy i potrafi ustawić cykle leczenia. Świetny organizator jako ordynator oddziału chirurgii. Zawdzięczam mu powrót mojego męża do zdrowia.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska

lekarz Piotr Dobrucki

Wiosenna 23
35-303 Rzeszów

Świetny lekarz i specjalista w swoim zawodzie. Jest zarówno bardzo kompetentny jak i życzliwie nastawiony do pacjenta. Udziela szczegółowych informacji, dba o swoich pacjentów i naprawdę stara się pomagać pacjentom. Podejmuje zdecydowane i trafne decyzje co do leczenia. Jestem mu wdzięczna za wyciągnięcie mojego męża z ciężkiej sytuacji chorobowej.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska

dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.
Opinia dodana przez: Mielczanin

Marek Szpunar

Chirurg naczyniowy

Rzeszów

Polecam dr Marka Szpunara. Operował mi żylaki w jednej nodze. Operacja przebiegła pomyślnie, brak komplikacji. Z pewnością ma dużą wiedzę, bardzo miły lekarz, zainteresowany pacjentem, także po zabiegu.
Opinia dodana przez: Teresa