Lekarze Chirurg dziecięcy Sieradz

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 3/lok. 12 (I piętro)
98-200 Sieradz

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

lekarz Marek Żak

98-200 Sieradz

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Kompetentny w tym co robi , bardzo kluczowo i zrozumiałe odpowiada na zadane pytanie odnośnie leczenie

lek. dent. Anna Misiak-Kurowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Nowacka-Forczmańska

Ortopeda, Chirurg urazowy

98-200 Sieradz

Leczyłam złamaną nogę w przychodni przy szpitalu w Sieradzu- wizyty na NFZ. Trzy wizyty u pani doktor. Wszystko konkretnie i jasno wyjaśnione, bez zbędnych pogaduszek.Trafiłem do dobrego fachowca i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Witold Pindral

98-200 Sieradz

Lekarz kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta ,bardzo uważnie mnie wysłuchał, próbował wykluczyć ewentualne przyczyny problemu. Wyrazy uznania także dla Pani pielęgniarki pracującej z Panem doktorem.
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Grzegorz Szymkiewicz

98-200 Sieradz

Lekarz który po 30 dniach zwolnienia wysyła człowieka po operacji przepukliny do pracy bez jakiegokolwiek zainteresowania jaki rodzaj pracy wykonuje to chyba jakaś pomyłka.. dodam że u człowieka który ma już drugą operację na to schorzenie , ale tego akurat mógł nie wiedzieć bo o to przecież też nie spytał..dwie gwiazdki tylko za to że "zdiagnozował" dobrze schorzenie, co zresztą najpierw zrobiłem też ja i mój lekarz rodzinny.

lekarz Włodzimierz Olejnik

Czartki 55
98-200 Sieradz

Szczerze odradzam. Pan Olejnik przyjmuje w szpitalu w Zduńskiej Woli, byłem u niego po wypadku w pracy ze zmiażdżonym małym palcem. Od początku skazał go na odjęcie. 2 dni po wypadku (palec praktycznie był odcięty, zszyty i osadzony drut) wsadził mi go w gips i zaprosił za tydzień. Na następnej wizycie chciał mi pisać skierowanie na SOR na odjęcie palca argumentujac, że ten palec nie jest mi do niczego potrzebny ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Janusz Winiarski

98-200 Sieradz

Zero kompetencji ,rana z ciałem obcym potwierdzone zdjęciem rtg i zostałem odesłany bez interwencji do domu ,żeby się zrosło i za miesiąc położyć się na szpital żeby usunąć obce ciało … na innym sorze od razu usunięto z rany ciało obce
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Ireneusz Dawidowski

Tulipanowa 10
98-200 Sieradz

Byłem u pana doktora z polecenia lecz zawiodłem się Ze strony pana doktora brak podejścia do pacjenta, w dodatku bardzo opryskliwy.

lekarz Paweł Grzywacz

98-200 Sieradz

Złośliwy, zaczepny, niekompetentny człowiek. Tak nie powinien zachowywać się lekarz.. Jego zachowanie przeczy jakimkolwiek standardom. A w ego uderza, że są mądrzejsi od niego.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Bogumił Urbaniak