Chirurg Dziecięcy Warszawa

Chirurg dziecięcy, Dermatolog

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Opinia dodana przez: Mariusz M
Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Wolny termin: 24 Maj o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Chirurg stomatolog, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg szczękowo twarzowy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wolny termin: 28 Maj o 15:30. Sprawdź inny. # 6

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały fachowiec, człowiek, którego nie da się nie lubić. Podejście za równo do dzieciaków jak i rodziców idealne, zawsze znajduje czas na rozmowę. Przy każdej z operacji jako rodzice oddawaliśmy dziecko pod jego opiekę w pełni spokojni i świadomi na czym będzie polegać dany zabieg. Nasza córka wręcz go uwielbia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Opinia dodana przez: Grzegorz
Wolny termin: 31 Maj o 16:00. Sprawdź inny. # 7
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały lekarz :) Jak najbardziej godny polecenia. Po obustronnym rozczepie wargi i podniebienia zostały tylko cieniutkie blizny.

Opinia dodana przez: Anita

Instutut Matki i Dziecka

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny.
Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru.
Wdzięczni rodzice Olka.

Opinia dodana przez: Mama 4-miesięcznego Olka

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!