chirurg dziecięcy warszawa

Sortuj
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Klasa sama w sobie. Lekarz jak najbardziej z powołania. Fachowość i cała reszta zdecydowanie na TAK:)

Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Magdalena Domańska

lek. dent. Magdalena Domańska

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Najsympatyczniejsza Pani stomatolog z jaką się spotkałam. Po wykonaniu przeglądu dokładnie omówiła stan mojego uzębienia i potencjalne problemy jakie mogą się pojawić wraz z propozycjami ich rozwiązania. Ceny nie ścinają z nóg jak u niektórych innych warszawskich dentystów.

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: dzisiaj o 14:15. Sprawdź inny. # 4
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Chirurg stomatolog   (+6 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara
Wolny termin: 5 Kwi o 16:00. Sprawdź inny. # 5
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia.
Doktor Surowiec to lekarz pełną ...

Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach.
W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.

Wolny termin: 6 Kwi o 15:45. Sprawdź inny. # 6
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pan doktor usuwał duże znamię na plecach mojej córki. Inni lekarze chcieli zastosować przeszczepy skóry, ale doktor Szczygielski zaproponował wykonanie dwóch operacji tak aby stopniowo naciągnąć skórę. I zrobił to pięknie. Dzisiaj z dużego znamienia jest tylko cieniutka blizna. I po pierwszej i drugiej operacji znalazł dla nas dużo czasu, uspokajał, pocieszał. Taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Maria Boczar

Instutut Matki i Dziecka

Średnia ocen: 5/5

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny.
Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru.
Wdzięczni rodzice Olka.

Opinia dodana przez: Mama 4-miesięcznego Olka

dr Andrzej Waciuta

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy.
Kompetentny , rzetelny lekarz.
Godny polecenia!

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego bardzo uprzejmy.
Kompetentny , rzetelny lekarz.
Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Marzena

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Średnia ocen: 5/5

Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!

Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg dziecięcy   (+3 więcej)

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Średnia ocen: 5/5

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola