Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Chirurg naczyniowy Grzawa

Zdzislaw Zawada

Grzawa

Z calego serca polecam Pana doktora specjalista w 100 procentach a przy tym bardzo mily , uprzejmy i wiele mozna jeszcze dobrego o nim powiedziec. Chce sie powiedziec zeby kazdy lekarz byl taki to lepiej by nam sie chorowalo :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Szczotka

43-227 Grzawa

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Ciopała

43-227 Grzawa

Doktor Ciopała to świetny specjalista o rozległej wiedzy i praktyce. Leczę się u niego od wielu lat. Bardzo sprawnie i stosunkowo mało boleśnie przeprowadza kolonoskopię i gastroskopię, a przy tym wszystkim jest niezwykle miły i uprzejmy podczas wizyty i wszelkich zabiegów. Polecam!

lekarz Zdzisław Zawada

43-227 Grzawa

Dr Zawada to lekarz który wita pacjenta uśmiechem , nie widzi w pacjencie banknotów tylko jego problem zdrowotny.

lekarz Janusz Bohosiewicz

Chirurg dziecięcy