Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Chirurg naczyniowy Hajnówka

lekarz Andrzej Popow

Chirurg ogólny, Flebolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Hajnówce
3 Maja 59
17-200 Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam. Z. Kondraciuk

lekarz Roman Olszewski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce
ulica Lipowa 190
17-200 Hajnówka

Wspaniały Człowiek - ciepły, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, miły oraz Świetny lekarz- wyrozumiały, kompetentny, życzliwy, mistrz w swoim fachu, rewelacyjny ortopeda i chirurg
Opinia dodana przez: Justyna
Witam ponownie. Już raz komentowałem Pani opinię o mojej osobie na innym portalu- uważając ją za niezasłużoną. Pomimo moich sugestii o to, aby wystąpiła Pani do dyrekcji szpitala w którym pracuję ze skargą na moje zachowanie- nie doczekałem się zadnej reakcji- bo przecież komentując coś anonimowo nie ponosi Pani zadnej odpowiedzialności za to co Pani pisze, a wystąpienie na drodze oficjalnej wymaga udokumentowania zaistniałych faktów, no i oczywiście podpisania się ...