Lubelskie Chirurg Naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Bardzo dobry lekarz, szybko i skutecznie pozbyłam się żylaków co poprawiło moją pewność siebie i samopoczucie. Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów

Takich lekarzy jak dr. Durakiewicz, mistrzów w swoim fachu nam potrzeba. Dziękuję za mistrzowsko przeprowadzoną operację. Z.P.

Opinia dodana przez: P.Z.

lekarz Janusz Ślepko

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

prawdziwy fachowiec...szkoda ze juz nie pracuje . bardzo godny polecenia..
jest bardzo rzeczowy..i mily..

prawdziwy fachowiec...szkoda ze juz nie pracuje . bardzo godny polecenia..
jest bardzo rzeczowy..i mily..

Gliniana 32
Lublin

Jest wspaniałym człowiekiem, który traktuje pacjenta z godnością. Dzięki niemu moja 84-letnia babcia Janina żyje mimo tego że szanse nie były zbyt wielkie. Tacy ludzie jak on są bohaterami w dzisiejszych czasach i zdecydowanie należy mu się szacunek. Dziękuję Panu w imieniu całej naszej rodziny.
Łukasz

Opinia dodana przez: Łukasz

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Lublin

Wielkie podziękowania dla Pana doktora za pomyślną operację dzięki której mój ojciec wrócił do zdrowia.

Opinia dodana przez: Robert

Wojewódzki Szpital Kliniczny
al. Kraśnicka
Lublin

Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Jolanta

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.