Mazowieckie Chirurg Naczyniowy

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Mariusz Dunal

dr n. med. Mariusz Dunal

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 23 Maj o 10:30. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 22 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Conrada 15

jedyny lekarz który podjął się operacji żylaków i wykonał ją profesjonalnie, nadmieniam iż w klinice chirurgii naczyń i transplantacji w Białymstoku profesorowie od dyplomów nie chcieli operować, a może nie potrafili.

Wolny termin: 23 Maj o 12:40. Sprawdź inny.
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

Wolny termin: 25 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

Lucerny 117

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję

Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

Marszałkowska 84/92

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. Z całą odpowiedzialnością mogę gorąco polecić Pana doktora Zbigniewa Salomona jako rewelacyjnego chirurga.

Prawdziwy lekarz z powolania! Oby bylo takich wiecej! Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, swietne podejscie!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Macioch

Wyszogrodzka 6/47

Lekarz-człowiek dla którego najważniejszy jest pacjent i jego rodzina. Wspaniały specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i jego schorzeń. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Magdalena