Chirurg Naczyniowy W Okolicach Nowe Skalmierzyce

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Kalisz

Naprawdę potrzeba takich lekarzy jak Pan Jarosław. Geniusz w swojej dziedzinie, a w pozostałych też niesamowity.

Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg naczyniowy, Chirurg transplantolog

www.piotrbarc.pl
Brata Alberta 9 lok. 1
Wrocław

Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Zbigniew Bogusz

Lipowa 33d
62-800 Kalisz

Pracuję z pacjentami od ponad 40 lat jako pielęgniarka rodzinna . Wiadomo mi właśnie od moich pacjentów ,że dzięki Panu Doktorowi Boguszowi mają przedłużone życie . Udane operacje raka jelita grubego- pacjenci po zespoleniu , bez stomii , operacje żylaków - pacjenci super zadowoleni. Za mało jest miejsca aby wypisać wszystkie przypadki . To o wielkiej wiedzy i wielkim doświadczeniu SPECJALISTA. Polecam Go wszystkim.

Opinia dodana przez: Cecylia

lekarz Andrzej Milewski

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry i godny polecenia chirurg. Jestem zadowolony i w pełni zdrowy.

Bardzo dobry i godny polecenia chirurg. Jestem zadowolony i w pełni zdrowy.

Kalisz

Polecam przesympatyczny, kompetentny.nie rozumiem tych wpisów czy to taka ludzka życzliwość?? Jestem po wizycie bardzo zadowolona, Pan dr poświęcił wiele uwagi szczegółowo wszystko wytłumaczył. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Ostrów Wielkopolski

Byłam u Pana doktora pańśtwowo.
Zostałam przyjęta jako pilny pacjent.Szybko zdiagnozował zakrzepicę. Zaczął leczenie od razu. Polecę go każdemu.

Byłam u Pana doktora pańśtwowo.

lekarz Andrzej Proszowski

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Na kasę chorych nie polecam.Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy.Czas wizyty ok 5 min z tego 3 min pisze on coś w karcie.Zero zainteresowania pacjentem i jego problemem

Opinia dodana przez: Arek

proszę o usunięcie profilu - pomyłka w imieniu