Opole Chirurg Naczyniowy

dr Piotr Jastrzębski

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Bogusław Lorenc

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.

Opinia dodana przez: Helena

Chwałkowice, Opole

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

Andrzej Chwiłowicz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Chwałkowice, Opole

pan dr. Andrzej Chwiłowicz nie żyje już kilka lat ,był b. dobrym lekarzem pomocnym ludziom chorym i w potrzebie
tadeusz

tadeusz

Opinia dodana przez: tadeusz

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

<a id="zl-url" class="zl-url" href="http://www.znanylekarz.pl/jacek-polewiak/chirurg-naczyniowy-chirurg/nysa" rel="nofollow" data-zlw-doctor="jacek-polewiak" data-zlw-type="big" data-zlw-opinion="true">Jacek Polewiak - ZnanyLekarz.pl</a><script>!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");</script>

lekarz Jacek Hobot

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Wyjątkowo miły, sympatyczny,potrafi wysłuchać pacjenta,wesprzeć coś doradzić.Chodzę do niego od prawie 4lat i nie zamieniła bym jego na inne lekarza.JEST SUPER POLECAM. OLA.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tadeusz Jędrzejczyk

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 55
45-055 Opole

Pan doktor przeprowadził mi operację zespolenia dwóch kości przedramienia, które złamałem w wyniku wypadku. Przed operacją przyszedł do sali, przedstawił się i wyjaśnił na czym operacja będzie polegać. Operacja w pełni się udała. W trakcie kolejnych wizyt wyjaśnił na czym będzie polegać leczenie ręki i rehabilitacja. Nie pozostawił żadnych niedomówień, a na wszystkie pytania udzielił zadowalających odpowiedzi. Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że jest fachowcem najwyższej klasy. Polecam go jako lekarza specjalisty w ortopedii.

lekarz Zbigniew Kowalik

ulica Książąt Opolskich 48-50