chirurg naczyniowy sosnowiec

lekarz Wojciech Śliwiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19

Średnia ocen: 5/5

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Polak

WSS nr 5

Sosnowiec

Znakomity specjalista, cierpliwy, zabawny z dobrym podejściem. Nie daje stosu obietnic bez pokrycia.
Usuwałam u niego żylaki na łydce ...

Usuwałam u niego żylaki na łydce w Katowicach, zabieg szybki, nieprzyjemny ale nie bolesny.
Fakt, że sporo panikowałam ale lekarz nie stracił zimnej krwi. Jeśli będę jeszcze musiała zabieg powtarzać to tylko u dr Polaka.
Pozdrawiam i dziękuje.

Autentycznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Michał Olejczyk

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje

lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Gabinet stomatologiczny Miłosz Płachciński
Kisielewskiego 2
Sosnowiec

Korzystałam z konsultacji p. doktora w ramach NFZ. Podszedł do mojego problemu kompleksowo, wytłumaczył bardzo dostępnie co mnie czeka. Zdecydowałam się na zabieg usunięcia żylaków. Zabieg też był wykonany przez p. doktora w ramach NFZ. Nie mam żadnych zastrzeżeń .

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Andrzej Zbrojewski

Średnia ocen: 1/5

Nigdy więcej "charytatywnie nie leczę 100 zł sie należy" nic sie nie dzieje wielkiego ,a pacjent za 2 dni zmarł.To nie lekarz to ...