chirurg naczyniowy sosnowiec

lekarz Wojciech Śliwiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne DENTIMED
Stefana Kisielewskiego 19
Sosnowiec

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Dariusz Zejc

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
Sosnowiec

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

lekarz Andrzej Polak

WSS nr 5

Sosnowiec

Znakomity specjalista, cierpliwy, zabawny z dobrym podejściem. Nie daje stosu obietnic bez pokrycia.
Usuwałam u niego żylaki na łydce ...

Usuwałam u niego żylaki na łydce w Katowicach, zabieg szybki, nieprzyjemny ale nie bolesny.
Fakt, że sporo panikowałam ale lekarz nie stracił zimnej krwi. Jeśli będę jeszcze musiała zabieg powtarzać to tylko u dr Polaka.
Pozdrawiam i dziękuje.

Autentycznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Michał Olejczyk

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje

lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Gabinet stomatologiczny Miłosz Płachciński
Kisielewskiego 2
Sosnowiec

Doktor przyjął mnie w gabinecie w Bytomiu. Wcześniej kilka lat leczyłam się u innego doktora na żylaki w tej samej Przychodni. Doktor Jarnot w Klinice w Katowicach założył mi stent do tętnicy podkolanowej prawej. Bóle minęły już na następny dzień. Wiem że kwiaty to za mało za te złote ręce. Jeszcze raz dziękuję bardzo

Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Andrzej Zbrojewski

Sosnowiec

Skandal! Lekarz?! Starszego pacjenta, po 10 latach leczenia w Centrum Chorób Serca w Zabrzu, przed planowana operacja, odesłał do Opola.... Ze względu na rejonizację, która nie obowiązuje od od 1991 r.!

Opinia dodana przez: Sonia