Lekarze Chirurg naczyniowy Świętochłowice

lekarz Sławomir Wojczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA-MED Urszula Szlafke
ulica Sądowa 5, 5a

lekarz Jan Lewandowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Medyczne "BIOZON"
ulica Findera 7
41-600 Świętochłowice

Jestem bardzo mile zaskoczona,skorzystałam z usług doktora z NFZ,a czułam się jakbym była w prywatnej klinice.Rzadko zdarza się trafić na tak miłego i rzeczowego lekarza.Byłam u kilku chirurgów ,mniej więcej co kilka lat (z nawracającymi czyrakami).Pan doktor spokojnie przeprowadził wywiad,wszystko wytłumaczył (niepytany przeze mnie),przy tym bardzo uprzejmy i rzeczowy.Proponuje dosuszenie zmiany antybiotykiem,po czym sugeruje-proponuje usunięcie zmiany.Jestem zaskoczona konkretnym podejściem do pacjenta i chęci pomocy mu.W przeszłości otrzymywałam maści,antybiotyki i miałam ...
Opinia dodana przez: doki80

lekarz Czesław Kilka

Jodłowa 35/27
41-608 Świętochłowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Loska

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Przemysław Dydek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

Bardzo polecam pana doktora , człowiek anioł. Wszystko wytłumaczy jak wygląda zabieg itp. Jest bardzo pomocny gdy się czegoś nie wie i podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie. Człowiek z powołania ,najlepszy chirurg jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

41-605 Świętochłowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lekarz Michał Wagner

ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ryszard Dyndul

41-605 Świętochłowice

Pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w Chorzowskim ZUS, przyznał mi rentę na trzy lata, to raczej jest fajnym lekarzem :)
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Marek Dróżdż

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

41-605 Świętochłowice

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Krzysztof Szczechowski

Chirurg naczyniowy, Internista

lekarz Tomasz Operchalski

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38

lekarz Andrzej Miciński

lekarz Aleksander Ziemek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Sp. z o. o.
Wojciecha Korfantego 3

lekarz Dariusz Majda