Lekarze Chirurg naczyniowy Szczecin

{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Urolog
                                       lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Pan Doktor uprzejmy, bardzo dobrze wytłumaczył wszystko. Zabieg wykonany bardzo sprawnie. Już po 2 godzinach od zabiegu całkowicie zniknął ból. Pozostaje mi tylko polecić Doktora 😄
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ręki
                                       dr n. med. Piotr Puchalski

dr n. med. Piotr Puchalski

Chirurg ręki

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Michał Piotrowiak

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Doświadczony chirurg i to z powołania, wspaniały, empatyczny człowiek. W październiku 2021 miałam wykonaną operację powiększania piersi- metoda pod mięsień. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Efekt wspaniały!! Blizny niewidoczne. Jestem mega zadowolona. Przed operacją konsultacja, z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości. Sposób bycia, podejście Doktora, sam zabieg i opieka Doktora po zabiegu- wspaniała. Co ważne, opieka i zaangażowanie Doktora nie kończą się wraz z operacją, w razie pytań czy wątpliwości zawsze jest dostępny ...
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Marek Rybkiewicz

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!! Z czystym sumieniem polecam!!

dr n. med. Hanna Chojnacka

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Spokojna, wyważona i niezwykle przyjazna, a przy tym rzeczowa i dokładna w ocenie problemu. Nie boi się również skonsultować swej opinii z kolegami z pracy, co absolutnie nie ujmuje Pani Doktor kompetencji. Czas, jaki poświęca małemu pacjentowi jest wystarczający, informacje przekazane skrupulatnie i bez nerwów. Nie często spotyka się dziś lekarza z tak dobrym podejściem do dzieci. Dziękujemy za kompetentne przyjęcie na SORze.

lekarz Stanisław Paradowski

Medicus
Szczecin

Najlepszy specjalista , leczył mnie jak byłam dzieckiem, teraz moje dzieci i męża. Godny zaufania, rzeczowy i ciepły człowiek.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SONOMED"
ul. Pocztowa 28U/2
70-361 Szczecin

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

Roman Kostyrka

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Szpital Kliniczny nr 2
Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

lekarz Krzysztof Garda

Mickiewicza Adama 160/4
71-165 Szczecin

Fachowość, empatia p. Doktora + zabieg zdjęcia wielu szwów po operacji naczyń krwionośnych wykonany przez wspaniałą pielęgniarkę dn. 02.02.2023 Szczerze polecam
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Wojciech Petriczko

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za okazaną pomoc w ratowaniu nogi mojego tatusia. Słowa nie wyrażą wdzięczności. Polecam każdemu komu odebrano nadzieje. Dzisiaj o życzliwego, pomocnego, chcącego ratować życie, ale również ,,jakość życia,, lekarza jest bardzo ciężko. My mielismy szczęście trafić na doktora Peteiczko, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: JudytaM

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

dr Maciej Pastucha

Chirurg plastyczny

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

witam 11 lat temu doktor robil u mnie lifting sutkow... efekt operacji trzyma sie do tej pory... pelnen profesjonalizm ze strony pana doktora... bardzo dziekuje ;P
Opinia dodana przez: natalia

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

Chirurg naczyniowy

klinika pum
Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi, całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jan Ślósarek

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dzięki profesorowi mam drugie życie :) Usunięty guz móżdżku w 1994 oraz reoperacja i wymiana drenażu w 2008
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Kaseja

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Absolutnie doskonały lekarz i człowiek , pełen wiedzy , empatii, chęci pomocy nawet dla tych , którzy nie potrafią prosić o pomoc bo nie wiedzą , nie rozumieją co się z nimi dzieje . Zajął się moim bratem niepełnosprawnym , z którym potrafił nawiązać kontakt zrozumieć , wysłuchać go i wzbudzić w nim wielkie zaufanie, i podjął się naprawdę skomplikowanej operacji jelit , a stan był taki , że sama ...
Opinia dodana przez: Siostra pacjenta

lekarz Norbert Kacperski

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda