warszawa chirurg naczyniowy

Sortuj
Wolny termin: 3 Mar o 08:20. Sprawdź inny.
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

dr n. med. Robert Tworus

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a

Jak najbardziej polecam wiztę u Pana Doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego schorzenia. Fachowa i jasno przedstawiona porada. BARDZO wysoki poziom usług!

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Żółtowski

Lucerny 117

Średnia ocen: 5/5

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję

Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

dr n. med. Zbigniew Salamon

Marszałkowska 84/92

Średnia ocen: 5/5

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. Z całą odpowiedzialnością mogę gorąco polecić Pana doktora Zbigniewa Salomona jako rewelacyjnego chirurga.

dr n. med. Marcin Osęka

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powolania! Oby bylo takich wiecej! Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, swietne podejscie!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Macioch

None
Wyszogrodzka 6/47

Średnia ocen: 5/5

Lekarz-człowiek dla którego najważniejszy jest pacjent i jego rodzina. Wspaniały specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i jego schorzeń. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Magdalena