warszawa chirurg naczyniowy

Wolny termin: 29 Wrz o 08:00. Sprawdź inny.
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Żółtowski

Lucerny 117

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję

Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

dr n. med. Zbigniew Salamon

Marszałkowska 84/92

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. Z całą odpowiedzialnością mogę gorąco polecić Pana doktora Zbigniewa Salomona jako rewelacyjnego chirurga.

dr n. med. Marcin Osęka

Chirurg naczyniowy

Prawdziwy lekarz z powolania! Oby bylo takich wiecej! Zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, swietne podejscie!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Macioch

None
Wyszogrodzka 6/47

Lekarz-człowiek dla którego najważniejszy jest pacjent i jego rodzina. Wspaniały specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i jego schorzeń. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Robert Proczka

None
Tęczowa 7

Doskonały Chirurg naczyniowy Od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie Widać Jego wielkie poświęcenie w leczeniu chorych. Lekarz z powołania i zamiłowania ,kompetentny nie liczy godzin poświęconych dla ratowania zdrowia swoich pacjentów.

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Andrzej Zielinski

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37

polecam zdecydowanie i pod każdym względem.

polecam zdecydowanie i pod każdym względem.