zachodniopomorskie chirurg naczyniowy

dr n. med. Boguslaw Kompf

klinika zdrowych nog
reduty ordona 54
Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.

Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

klinika pum

Szczecin

Bardzo zaangazowany lekarz. Leczyl moja mame. Amputowano jej dwie nogi, a mimo to bardzo walczyl. Niestety organizm nie wytrzymal.

lekarz Olga Szyroki-Lichota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
Szczecin

W czerwcu 2015 Pani Doktor usuwała mi całkowicie tarczycę w szpitalu na Arkońskiej. Operacja i okres poopercyjny bez najmniejszych powikłań. Blizna pooperacyjna najmniejsza spośród wszystkich innych pacjentek, które również miały usuwaną tarczycę w tych dniach, ale u innych chirurgów. Szwy samorozpuszczalne, także jako jedyną minęła mnie powtórna wizyta u chirurga na ich zdjęcie. Ja szczerze polecam i dziękuję Pani Doktor za profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Polańska

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską.
Były pacjent.

Były pacjent.

Opinia dodana przez: Sławek

dr n. med. Samir Zeair

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

SPWSZ

None

polecam !!! człowiek o złotym sercu, wszystko wyjaśni, poświęca czas pacjentowi, doradzi co można zrobić, czego unikać. pierwszy raz wyszłam z gabinetu z uśmiechem - nigdy nie spotkałam tak dobrego chirurga naczyniowego.

Opinia dodana przez: Iza
Chirurg naczyniowy Kołobrzeg dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Fredry 15A
Kołobrzeg

Lekarz bardzo mily przy pierwszej wizycie obejrzal moj problem i zaproponowal metode leczenia, dokladny czesto pyta sie pacjenta o stopien bolu szczegulnie przy zabiegu laserem informuje co pacjent ma robic po zabiegu. Ogolnie jestem bardzo mile zaskoczona ilosc poswieconego czasu byl bez limitu! Ocena bardzo dobra!

Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Tomasz Marszałek

Zamenhofa 26
Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

dr Zbigniew Gołofit

Gabinet Chirurgiczny
Partyzantów 19/1
Koszalin

Lekarz godny polecenia. Na wizycie czułam się komfortowo, nie miałam zastrzeżeń. Nawet dopatrzyłam sie certyfikatu lekarzy medycyny estetycznej co u mnie mocno zaplusowało. Polecam

Opinia dodana przez: Misza

dr hab. n. med. MiŁosŁaw Cnotliwy

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

w syczniu 2011 byłem operowany przez dr Cnotliwego, zrówno przed i po operacji tętniaka aorty poświęcał mi dużo czasu, zachowuje się również tak w stosunku do innych pacjentów - przygotował mnie do operacji tak,że mniej się bałem a była to operacja wysokiego ryzyka.Jestem wdzięczny i wyrażam wielki szacunek.AG

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)

Gabinet Chirurgiczny
Lipie 3 (wieś)
Wałcz

dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

Opinia dodana przez: mira