chirurg ogólny białystok

lekarz Jerzy Hapanowicz

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
Białystok

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Radosław Kowalewski

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
Białystok

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie i serdeczny człowiek. Dziękuję Panie Doktorze za drugie życie . Waldemar Kruszewski.

lekarz Marcin Juchimiuk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
Białystok

Bardzo konkretne podejście. do pacjenta. Uprzejmy życzliwy z poczuciem humoru. Bardzo taktowny. Jest jak najbardziej godnym polecenia lekarzem

dr n. med. Piotr Lisowski

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Zbigniew Kamocki

Zielonogórska 36/10
Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Jerzy Głowiński

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
Białystok

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.

Opinia dodana przez: gosc

lekarz Jerzy Łukaszewicz

ulica Grota Roweckiego 37
Białystok

Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację trzustki. Pomału dochodzę do siebie

Bałam się panicznie bólu pooperacyjnego,ale czego człowiek nie wytrzyma! Chumor trzyma się w normie tak jak był. Chylę czoło przed Panem doktorem i jego umiejętnościami. Dziękuję raz jeszcze.

Opinia dodana przez: Romana

lekarz Grzegorz Hubar

ulica Stołeczna 15/22
Białystok

Polecam konkretny lekarz przeprowadzal mi operacje i opieke po operacyjna i jestem zadowolony w 100%

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Alicja Brycka

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Bardzo dobra lekarka, miła i konkretna. Leczyła mego tatę a teraz sama oddałam się w ręce Pani Doktor. Polecem z całego serca.

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Piotr Lisowski

ulica Zachodnia 2A/26
Białystok

Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.