Lekarze Chirurg ogólny Bielsko-Biała

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Bielsko-Biała

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marek Szewczyk

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
43-300 Bielsko-Biała

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Jerzy Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Mirosław Kawulok

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz z powołania. Cierpliwy, życzliwy, kompetentny. Rzadko dzisiaj można spotkać takich lekarzy. Profesjonalista z dużą wiedzą. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Robert Tobias

Polna 237
43-305 Bielsko-Biała

Wspaniały pan doktor, pełen zapału, empatii i dobrego nastawienia. Po wizycie u takiego lekarza odzyskuje się wiarę w polską służbę zdrowia. Po wizycie w szpitalu wojewódzkim (SOR) i kontakcie z panem doktorem śmiało mogę powiedzieć, że powinien on udzielać korepetycji innym lekarzom z podejścia do pacjenta. Agata Gielata
Opinia dodana przez: Agata

dr Jurek Marek

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

lek. stom. Michał Sypień

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lek. dent. Jan, Machulec

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lekarz Mariusz Góral

Miodowa 2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny
Bielsko-Biała

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Tomasz Skoczek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem z dużą wiedzą, praktyką i doświadczeniem. Szpital Powiatowy w Oświęcimiu, mając takiego Ordynatora Oddziału Chirurgii, może być pewien, że leczy pacjentów na najwyższym poziome. Wyrażam dr Danielowi Jajtnerowi wielkie podziękowanie i wdzięczność za wykonanie mi trudnego zabiegu operacyjnego w lutym 2023r. Mieczysław.
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Krzysztof Pietrzak

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Miły, uprzejmy,kompetentny. Miałam bardzo dużo szczęścia, że los postawił na mojej drodze takiego człowieka.
Opinia dodana przez: Iwona Cieslar

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Kielan

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

Władysław Buława

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.