Lekarze Chirurg ogólny Chorzów

{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Kamil Bochynek

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

Novia Med
Paderewskiego 34
Chorzów

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Andrzej Lekstan

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

ulica 3-go Maja 24/4
41-500 Chorzów

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Jan Lewandowski

41-500 Chorzów

Jestem bardzo mile zaskoczona,skorzystałam z usług doktora z NFZ,a czułam się jakbym była w prywatnej klinice.Rzadko zdarza się trafić na tak miłego i rzeczowego lekarza.Byłam u kilku chirurgów ,mniej więcej co kilka lat (z nawracającymi czyrakami).Pan doktor spokojnie przeprowadził wywiad,wszystko wytłumaczył (niepytany przeze mnie),przy tym bardzo uprzejmy i rzeczowy.Proponuje dosuszenie zmiany antybiotykiem,po czym sugeruje-proponuje usunięcie zmiany.Jestem zaskoczona konkretnym podejściem do pacjenta i chęci pomocy mu.W przeszłości otrzymywałam maści,antybiotyki i miałam ...
Opinia dodana przez: doki80

lekarz Michał Głowacz

41-500 Chorzów

Cudowny życzliwy przesympatyczny lekarz .Kompleksowe podejście ,bardzo mi pomógł wszystko wytłumaczył , cierpliwy , sumienny , żałuję że nie mam takiego lekarza rodzinnego , kompetentny ,godny polecenia
Opinia dodana przez: EWA

dr Aleksander Czajka

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-500 Chorzów

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

dr hab. n. med. Ewgewgewg Ewgewgwe

Chirurg stomatolog, Chirurg transplantolog

sacfascvf
Chorzów

Taki lekarz to prawdziwy skarb! Leczy dokładnie tak jak się nazywa. Raz poszedłem z bólem w kolanie to wyciął mi wyrostek. Raz słyszałem że jest odkrywcą nerwu łączącego oko bezpośrednio z dupą. Kiedy ukłuł pacjenta igłą w dupę to w jego oku pojawiła się łza. Kiedy wbił tą sama iglę w oko to pacjent się zesrał
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Aleksandra Wawrzak

41-500 Chorzów

Lekarka z powołania, Najlepsza. To nie tylko moje zdanie, ale całej mojej rodziny, która miała szczęście trafić na dr. Aleksandrę. Zaangażowanie, rzeczowość, a przy tym empatia i wsparcie. Polecam jak najbardziej

lekarz Sybilla Piekarska

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lek. dent. Bartosz Gogolewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Świetny specjalista ! Wykonywał zabieg u mojego dwuletniego syna który powybijał sobie ząbki. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo dzięki niemu mój syn ma dzisiaj ząbki i może normalnie funkcjonować. Pozatym że jest bardzo dobrym lekarzem jest również człowiekiem o wielkim sercu !
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

11 Listopada 37a/1
41-500 Chorzów

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych
Szczecińska 59
41-500 Chorzów

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna