Chirurg Ogólny Częstochowa

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

witam, pragnę z całego serca podziękować Panu Doktorowi za operacje cieśni nadgarstka. Jest to wyjątkowy lekarz i wspaniały człowiek o wielkim sercu i wielkiej wiedzy medycznej. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję Maria Makowska

Opinia dodana przez: Maria

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Niesamowity CZŁOWIEK ! Po wizycie u Pana Doktora wydaje się ze nie ma rzeczy niemożliwych !!! Naprawdę polecam tego specjalistę! Dzięki Niemu powraca wiara w służbę zdrowia !

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Byłam bardzo wylękniona moją diagnozą choroby .Po wizycie i rozmowie z lekarzem ,oraz jego spokojne wytłumaczenie co do mojej choroby poczułam się pewniej i bezpiecznie.Jest lekarzem godnym do polecenia. Miły sympatyczny .a to dużo daje choremu gdy czuje się że lekarz jest bardzo dobrym specjalistą

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(

Opinia dodana przez: Magda

Esteticmed.pl Częstochowa
Wysockiego 39/7
42-200 Częstochowa

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie u pani dr chirurg plastyk i onkologa . Wracam tam z przyjemnością , zabiegi są robione tak aby były jak najmniej bolesne. Personel przesympatyczny , zawsze czeka na mnie woda lub kawa. Najważniejsze to to że sprzęt jest nowy i bardzo dobry. Bardzo polecam tym którzy chcą aby lekarz był człowiekiem i profesjonalistą. Monika

Opinia dodana przez: Monika

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Byłem u doktora Kamkowa w 2013 r. na zabiegu przedłużenia zbyt krótkiego wędzidełka penisa. Zabieg był przeprowadzony sprawnie i pod każdym względem fachowo. Doktor dokładnie mi wytłumaczył przed zabiegiem na czym on będzie polegać, a po zabiegu jak powinienem zadbać o prawidłowe gojenie się rany pozabiegowej. Gdy po kilku dniach miałem pytanie do doktora, nie było problemów, aby się z nim skontaktować telefonicznie. Cierpliwie wyjaśnił mi moje wątpliwości. A wszystko to zrobił w przyjazny dla mnie jako pacjenta sposób. Dlatego wystawiam Panu Piotrowi w każdej dziedzinie najwyższą notę, w pełni na to zasługuje.

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Maciej Wideł

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Grzegorz Morawski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina