Lekarze Chirurg ogólny Częstochowa

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Grzegorz Sztolcman

lekarz Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Jarosław Janik

Chirurg plastyczny

prof. Kowalczyka 9
Częstochowa

Zabieg usunięcia migdałków oraz polipa w nosie. Po kilku tygodniach od obu zabiegów (pierwszy w styczniu tego roku, drugi na początku września) nie mam problemu z przełykaniem oraz przyklejajacym się pokarmem ale co najważniejsze uciążliwe dla żony chrapanie ustało. Od pierwszej wizyty doktor Janik pilotował cały proces leczenia, dbał o informacje zwrotną po każdej wizycie jak i po zabiegu. Co ważne jako pacjent czułem się zaopiekowany. Polecam z czystym sumieniem ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

N.Z.O.Z. NOVA
Armii Krajowej 52
Częstochowa

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Piotr Kamkow

wojewodzki szpital zespolony
42-200 Częstochowa

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne. Polecam z ...
Opinia dodana przez: Danuta

Andrzej Antoniewicz

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Jarosław Rządkowski

ul. Kiedrzyńska 64
42-202 Częstochowa

Doktor Jarosław Rządkowski to świetny lekarz, rzeczowy, życzliwy, słucha cierpliwie i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi w Klinice Bellazone u Pana Doktora a efekty Jego pracy są zdumiewające. Z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi do Pana Doktora i wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Leszek Sułkowski

ul. Sosnowiecka 56
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny , miły, rzeczowy lekarz, bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG jamy brzusznej, godny polecenia

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Wysockiego 39, lok. 7
42-200 Częstochowa

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Filipowski

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel
Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

lekarz Sergiusz Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Dariusz Filipek

dr n. med. Dariusz Filipek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko, uprzejma. Cały personel bardzo miły, nie ma poślizgu z umówiona wizytą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joannna

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poradnia Specjalistyczna Stomatologiczna
Rędzińska 112
42-209 Częstochowa

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Zawierciańska 12
Częstochowa

Po wypadku karetka przywiozła mnie na SOR i trafiłem właśnie na tego człowieka. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo jest on dość specyficzny, jednak jeśli pacjent załatwia po dobroci to i doktor jest w porządku. Właśnie dlatego ocena za uprzejmość jest niższa. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń co do tego lekarza.

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lekarz Piotr Grazda

ul. Wręczycka 51
42-202 Częstochowa

Świetny lekarz, skuteczny. Diagnoza postawiona błyskawicznie a dolegliwość z jaką przyszedłem nie była związana z jego specjalizacją. Pomimo to wyszedłem z receptą na konkretne leki i odpowiednimi zaleceniami. Widać szeroką wiedzę i duże doświadczenie medyczne. Zdecydowanie polecam, to po prostu świetny fachowiec i przyjazny dla pacjenta człowiek. Nie odhacza wizyty, a leczy i jest w ten proces zaangażowany.
Opinia dodana przez: Andrzej