Chirurg Ogólny Garwolin

08-400 Garwolin

Lekarz świetny, miły. Ma podejście do pacjenta, diagnozuje wszystko dokładnie dopóki nie znajdzie przyczyny.

08-400 Garwolin

Pan chirurg wykonywał moją operację na wyrostek robaczkowy gdy miałam 8 lat teraz mam 34 do tej pory pamiętam i dziś mam tylko jedną malutka bliznę i żadnych komplikacji a wyrostek był na wylaniu i groziło mi rozlanie go. Pamiętam do tej pory jak wspaniałe podejście ma do pacjenta i oczywiście fach w ręku :) Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego. Wioletta

Opinia dodana przez: Wioletta

08-400 Garwolin

Dzisiaj Pan Doktor robił mi kolonoskopię w szpitalu w Mińsku Maz. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, empatyczny, godny polecenia i uprzejmy. Mimo, że trafiłem tam przypadkowo (zamieszkuję w powiecie wyszkowskim), gdyż tylko tam była szansa na szybkie badanie w mazowieckim nfz, to jestem bardzo zadowolony z badania i opieki Pana Doktora i Pani Pielęgniarki. Dziękuję jeszcze raz.

Opinia dodana przez: Karol

08-400 Garwolin

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Opinia dodana przez: Iwona Wasińska

08-400 Garwolin

Bardzo zimny w kontakcie, nie empatyczny, bardzo nieprzyjemny, traktujący z góry pacjentów. Przestrzegam przed kontaktem z nim.

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Robert Wawer