Chirurg Ogólny Garwolin

Garwolin

Lekarz świetny, miły. Ma podejście do pacjenta, diagnozuje wszystko dokładnie dopóki nie znajdzie przyczyny.

Wiejska 50
Garwolin

Pan chirurg wykonywał moją operację na wyrostek robaczkowy gdy miałam 8 lat teraz mam 34 do tej pory pamiętam i dziś mam tylko jedną malutka bliznę i żadnych komplikacji a wyrostek był na wylaniu i groziło mi rozlanie go. Pamiętam do tej pory jak wspaniałe podejście ma do pacjenta i oczywiście fach w ręku :) Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego. Wioletta

Opinia dodana przez: Wioletta

Garwolin

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Opinia dodana przez: Iwona Wasińska

Garwolin

Ten pan jakiś czas temu mojej mamie zrywał paznokieć i założył kilka szwów, co było chyba spowodowane tym, że zostało tam coś porozrywane i przez tydzień leciała krew.
Lekarz powiedział, że spowodowane jest to nowotworem, co nie jest możliwe, ponieważ badania krwi wyszły bardzo dobrze.
A później okazało się, że nie wyjął wszystkich szwów i po jakimś czasie organizm sam odrzucał szew.
Nie polecam wizyty.

Opinia dodana przez: Internauta765

Lubelska 50 D/25
Garwolin

Bardzo zimny w kontakcie, nie empatyczny, bardzo nieprzyjemny, traktujący z góry pacjentów. Przestrzegam przed kontaktem z nim.

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Robert Wawer